خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / گزارش تمرین پرسپولیس ، ملی پوشان بازگشتند + استقبال برانکو
tamrine perspolis 95

گزارش تمرین پرسپولیس ، ملی پوشان بازگشتند + استقبال برانکو

تمرین امروز (پنجشنبه) پرسپولیس با حضور ملی‌پوشان این تیم برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان از ساعت 11 امروز پنجشنبه تمرینات خود را پس از یک روز استراحت با حضور ملی‌پوشان در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی شروع کردند.

* تمرین پس از صحبت‌های برانکو آغاز شد. ایوانکوویچ ابتدا به ملی‌پوشان و دیگر اعضای تیم به جهت پیروزی ایران برابر کره جنوبی تبریک گفت و از ملی‌پوشان خواست با تلاش مضاعف و تمرکز بالا در دیگر بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی ظاهر شوند.

* از حاشیه‌های تمرین امروز شوتزنی و کری خوانی کریم باقری، ایگور پانادیچ و مارکو استیلینوویچ در زدن شوت به سمت دروازه بود.

* محمود خوردبین سرپرست تیم هم در کنار زمین حضور داشت و امور مربوط به تیم را برای اردوی پیش از بازی برابر نفت تهران انجام داد.

* دروازه‌بان‌ها کار خود را زیر نظر ایگور آغاز کرده و بازیکنان نیز با مارکو به گرم کردن پرداختند.

* سید جلال حسینی، وحید امیری و رامین رضاییان برای ریکاوری دور زمین دویدند و مهدی طارمی و محمد انصاری در تمرینات گروهی شرکت کردند.

* فوتبال هدفمند اولین بخش تمرین بود که پس از گرم کردن در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.

* سانتر از جناحین و شوت به سمت دروازه مرحله بعدی تمرین بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

در مرحله بعدی، مدافعان از تیم جدا شده و زیر نظر برانکو به انجام برنامه‌های دفاعی مشغول شدند. سید جلال حسینی و رامین رضاییان نیز در این مرحله حضور یافتند و وحید امیری به استراحت پرداخت. هافبک‌ها و مهاجمان هم با سرتن چوک به تمرینات تاکتیکی، حمله و شوتزنی به سمت دروازه روی آوردند.

زدن ضربات ایستگاهی بخش بعدی تمرین بود که بازیکنان با دقت فراوان برای زدن ضربات آماده می‌شدند.

فوتبال درون تیمی آخرین مرحله تمرین امروز بود که انجام شد و بازیکنان پس از آن بدن‌ها را سرد کرده و راهی رختکن شدند.

آخرین تمرین پرسپولیس فردا جمعه از ساعت 11 در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و بازیکنان پس از صرف ناهار به اردو می‌روند.

به گزارش تسنیم پرسپولیس از ساعت 18 روز شنبه آینده در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت تهران می‌رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *