پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23656 22 مهر 1395 ساعت [ 19:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قرارداد نایکی با چلسی به ارزش 900 میلیون پوند

باشگاه چلسی انگلیس بزرگترین قرارداد تبلیغاتی تاریخ خود را امضا کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، باشگاه چلسی اعلام کرده کمپانی نایکی از آغاز فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ پیراهن های این باشگاه را طراحی و تولید خواهد کرد. بنا بر گزارش رسانه های انگلیس، این قرارداد تا سال ۲۰۳۲ اعتبار خواهد داشت و چلسی هر فصل […]

باشگاه چلسی انگلیس بزرگترین قرارداد تبلیغاتی تاریخ خود را امضا کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، باشگاه چلسی اعلام کرده کمپانی نایکی از آغاز فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ پیراهن های این باشگاه را طراحی و تولید خواهد کرد.

بنا بر گزارش رسانه های انگلیس، این قرارداد تا سال ۲۰۳۲ اعتبار خواهد داشت و چلسی هر فصل مبلغ ۶۰ میلیون پوند دریافت خواهد کرد. این باشگاه براساس قرارداد فعلی خود با آدیداس هر فصل ۳۰ میلیون پوند دریافت می کند.

قرارداد چلسی با آدیداس تا سال ۲۰۲۳ اعتبار داشت اما این باشگاه در ماه می اعلام کرد با آدیداس توافق کرده که با پرداخت ۴۰ میلیون پوند غرامت این قرارداد را زودتر از موعد در سال ۲۰۱۷ به پایان برساند.

آدیداس براساس قرارداد خود با منچستر یونایتد هر فصل ۷۵ میلیون پوند به این باشگاه پرداخت می کند و با باشگاه رئال مادرید هم برای پرداخت ۱۰۶ میلیون پوند در هر فصل به توافق رسیده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت