پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23670 22 مهر 1395 ساعت [ 23:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نیمار: هیچ باشگاهی شبیه بارسلونا نیست

ستاره برزیلی بارسلونا اذعان کرده محیط هیچ باشگاهی شبیه بارسلونا نیست. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، نیمار که با باشگاه بارسلونا برای تمدید قراردادش تا سال ۲۰۲۱ به توافق رسیده عنوان کرده به زودی پای این قرارداد را امضا خواهد کرد. نیمار به نقل از وبسایت گل در حاشیه یک مراسم تبلیغاتی گفت: تاریخ […]

ستاره برزیلی بارسلونا اذعان کرده محیط هیچ باشگاهی شبیه بارسلونا نیست.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، نیمار که با باشگاه بارسلونا برای تمدید قراردادش تا سال ۲۰۲۱ به توافق رسیده عنوان کرده به زودی پای این قرارداد را امضا خواهد کرد.

نیمار به نقل از وبسایت گل در حاشیه یک مراسم تبلیغاتی گفت:

تاریخ دقیق را نمی دانم اما به زودی قرارداد جدیدم با بارسا را امضا می کنم. از حضور این باشگاه و شهر خوشحالم. همه چیز درست همانطوری است که رویایش را دیده بودم پیش می رود. در حال لذت بردن از همه چیز هستم.

چیزی که بیشتر از هر چیزی دوست دارم محیط باشگاه است. ما همه با هم دوست هستیم. محیط باشگاه واقعا آرام است و گروه نزدیکی را تشکیل دادیم و به همین دلیل اینقدر پیروز می شویم. یافتن چنین محیط و گروهی در باشگاه دیگری دشوار است. هیچ باشگاهی شبیه بارسلونا نیست.

رفاقت راز موفقیت مثلث خط حمله بارسا است. می دانیم که تاریخ ساز شدیم و در کنار هم قدرتمندتر هستیم. در داخل و خارج زمین با هم دوستیم و این واقعا برای تیم خوب است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت