پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23672 23 مهر 1395 ساعت [ 11:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاسخ گریزمان به صحبت های ریبری

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکومادرید به اظهارات اخیر همونطش در بایرن مونیخ که گفته بود او را جزو بهترین بازیکنان دنیا نمی‌داند، پاسخ داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک ریبری دو روز پیش ادعا کرد که به صرف یک فصل خوب بازی کردن، نمی‌توان آنتوان گریزمان را در زمره بهترین بازیکنان دنیا قرار […]

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکومادرید به اظهارات اخیر همونطش در بایرن مونیخ که گفته بود او را جزو بهترین بازیکنان دنیا نمی‌داند، پاسخ داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک ریبری دو روز پیش ادعا کرد که به صرف یک فصل خوب بازی کردن، نمی‌توان آنتوان گریزمان را در زمره بهترین بازیکنان دنیا قرار داد. او در گفت‌و‌گو با نشریه بیلد آلمان، پذیرفت که فصل گذشته برای گریزمان فصل خوبی بوده است، اما آن را دلیلی برای قراردادن هموطنش در جمع بهترین بازیکنان دنیا ندانست و گفت یک بازیکن زمانی می‌تواند خودش را جزو بهترین‌ها بداند که در یک بازه زمانی 10 ، 12 یا 15 ساله در اوج بازی کرده باشد.

گریزمان که فصل گذشته در مهم‌ترین بازی‌های فصل، فینال لیگ قهرمانان اروپا و فینال جام ملت‌های اروپا بازی کرد، اکنون پاسخ ریبری 33 ساله را داده است. او به شبکه یورو اسپورت گفت: من به کارم ادامه خواهم داد. همان‌طور که ریبری گفت آخر سر باید دید که من چگونه بازیکنی خواهم بود، اما خودم می‌دانم که در مسیر درستی قدم گذاشته‌ام. هر کسی نظری دارد. مثلاً به نظر پدرم من بهترین بازیکن دنیا هستم، همین‌طور به نظر هواداران اتلتیکومادرید.

در همین حال انریکو سرسو، رئیس باشگاه اتلتیکومادرید هم به دفاع از مهاجم فرانسوی تیمش پرداخت و به ادعای بال پیشین تیم ملی فرانسه پاسخ داد.

وی اظهار داشت: ریبری کمی پیرتر شده است و ما باید او را ببخشیم. ریبری زمانی یک بازیکن بزرگ بود.

اولین بازی ملی گریزمان برای فرانسه در سال 2014، آخرین بازی ریبری برای این تیم پیش از اعلام خداحافظی‌اش با خروس‌ها بود و این دو نفر تنها برای پنج دقیقه در کنار هم در یک دیدار دوستانه برابر هلند در میدان بازی کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت