پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23674 23 مهر 1395 ساعت [ 11:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو و تاکید دوباره بر بازنشستگی در رئال

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید بار دیگر بر تمایل خود برای به پایان رساندن دوران بازیگری‌‌اش در جمع سفیدپوشان پایتخت اسپانیا تأکید کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو می‌گوید که نه تنها هیچ تمایلی به ترک رئال مادرید ندارد، بلکه برای او ماندن در این تیم یک رؤیاست. رونالدوی 31 ساله […]

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید بار دیگر بر تمایل خود برای به پایان رساندن دوران بازیگری‌‌اش در جمع سفیدپوشان پایتخت اسپانیا تأکید کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو می‌گوید که نه تنها هیچ تمایلی به ترک رئال مادرید ندارد، بلکه برای او ماندن در این تیم یک رؤیاست.

رونالدوی 31 ساله که فصل گذشته برای سومین بار در تمام دوران بازیگری‌اش و برای دومین بار به همراه رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد و یک ماه پس از آن هم طعم قهرمانی در جام ملت‌های اروپا را همراه تیم ملی پرتغالی چشید، تا سال 2018 با کهکشانی‌ها قرارداد دارد، اما گفته می‌شود که این قرارداد به‌زودی تمدید خواهد شد.

مهاجم پیشین منچستریونایتد که از سوی کاربران اینترنتی نشریات مارکای اسپانیا و گاتزتای دلواسپورت ایتالیا به‌عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شد، اظهار داشت: فصل پیش در لیگ قهرمانان اروپا و یورو قهرمان شدم و دو لحظه زیبا در دوران بازیگری‌ و زندگی ورزشی‌ام رقم خورد. این اتفاقات فقط به من انگیزه دادند تا به سختکوشی و تلاش‌هایم برای رئال مادرید ادامه دهم.

رونالدو ادامه داد: رؤیای من ادامه دادن به بازی برای رئال مادرید است و واقعاً می‌خواهم تا زمانی که امکان دارد به کارم در این تیم ادامه دهم، چون رئال مادرید در قلب من جایگاه خاصی دارد.

رونالدو این فصل شروع خوبی را در رئال مادرید تجربه نکرده است و در تمامی رقابت‌ها شش بار برای کهکشانی‌ها به میدان رفته و سه گل هم به ثمر رسانده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت