خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / پیکه : فن خال با من مشکل داشت و گفت در بارسلونا موفق نمی شوم
pique 1

پیکه : فن خال با من مشکل داشت و گفت در بارسلونا موفق نمی شوم

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا ادعا کرد که سرمربی هلندی پیشین تیم با او مشکل داشته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جرارد پیکه بخشی از ناگفته‌های دوران بازیگری‌اش در بارسلونا زیر نظر لوئیز فن‌خال را فاش کرد و گفت این مرد هلندی به او گفته است که به اندازه کافی برای بازی در جمع آبی‌و‌اناری‌ها قوی نیست.

پیکه که متولد بارسلونا و پرورش یافته آکادمی فوتبال این باشگاه «لاماسیا» است، در گفت‌و‌گو با شبکه TV3 کاتالونیا اظهار داشت: وقتی که او سرمربی تیم بود، هرگز نمی‌توانستی حدس بزنی که چه چیزی در انتظارت است. او مرا هل داد، به زمین انداخت و گفت که به اندازه کافی برای بازی کردن در بارسلونا قوی نیستم. فن‌خال مرا نابود کرد. در بارسلونا ما تا 18 سالگی تمرینات بدنسازی انجام نمی‌دادیم و این واقعاً سخت بود.

پیکه برخلاف تصوری که فن‌خال از او داشت، در بارسلونا دورانی سراسر افتخار را سپری کرده و با این تیم تمامی افتخارات ممکن را به دست آورده است. این بازیکن 29 ساله در تمامی رقابت‌ها بیش از 300 بازی برای بارسلونا انجام داده و به این تیم برای کسب 6 قهرمانی در لالیگا و 3 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *