پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23696 23 مهر 1395 ساعت [ 12:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایسکو ژانویه از رئال جدا نمی شود

ایسکو در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از رئال مادرید جدا نخواهد شد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، حداقل این چیزی است که پاکو آلارکون، پدر این بازیکن ادعا می کند. وی در مصاحبه با Calciomercato گفت: ما تصمیم گرفته ایم که ارتباط خود با رسانه ها را محدود کنیم. اما […]

ایسکو در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از رئال مادرید جدا نخواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، حداقل این چیزی است که پاکو آلارکون، پدر این بازیکن ادعا می کند. وی در مصاحبه با Calciomercato گفت:

ما تصمیم گرفته ایم که ارتباط خود با رسانه ها را محدود کنیم. اما می توانم به شما اطمینان دهم که تا تابستان آینده هیچ گونه پیشنهادی را بررسی نخواهیم کرد.

در دو سال اخیر باشگاه یوونتوس یکی از مشتریان جدی این هافبک اسپانیایی بوده است. جوزپه ماروتا، مدیر یووه در تابستان گذشته بار ها سعی کرد تا ایسکو را برای انتقال به تورین متقاعد کند و این زمانی بود که وی رابطه خوبی با رافا بنیتز نداشت. اما روی کار آمدن زیدان به طور کلی همه چیز را تغییر داد و یووه از انجام این معامله ناامید شد.

باشگاه دیگری که به جذب ایسکو علاقه دارد، تاتنهام است. در تابستان امسال تیم لندنی تا روز آخر برای انجام این انتقال تلاش کرد تا ایسکو را به صورت قرضی جذب نمایند. حتی پوچتینو هم با نزدیکان این بازیکن تماس گرفت تا شخصاً آنها را متقاعد کند که موفق نبود.

ایسکو در این فصل تنها یک بار مقابل ایبار از ابتدا در ترکیب رئال مادرید قرار گرفته است و بهترین روز های خود را سپری نمی کند و تنها ۱۹۲ دقیقه بازی کرده که ۲۰% از کل دقایق بازی های تیم بوده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت