خانه / اخبار فوتبال ایران / بازی دوستانه ایران – تایلند لغو شد
iran-fans

بازی دوستانه ایران – تایلند لغو شد

دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و تایلند که قرار بود پیش از جدال شاگردان کی‌روش برابر سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ برگزار شود، لغو شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از «فورفورتو»، فدراسیون فوتبال تایلند اعلام کرد که دیدار دوستانه تیم‌ ملی این کشور برابر ایران که قرار بود در تاریخ 19 آبان به میزبانی تایلندی‌ها برگزار شود، لغو شده است.

طبق گفته سوپا پونگ، سخنگوی اتحادیه فوتبال تایلند، این کشور به‌دلیل درگذشت پادشاه 88 ساله‌اش، بومیبول آدولیادی آمادگی برگزار دیدار دوستانه برابر ایران را ندارد. او همچنین از احتمال تغییر برنامه تیم ملی تایلند برای رویارویی با استرالیا در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 خبر داد. ظاهراً برنامه تایلندی‌ها این است که به جای میزبانی از استرالیا در تاریخ 15 نوامبر، میهمان این کشور شوند یا اینکه بازی دو تیم در خاک یک کشور بی‌طرف انجام شود.

پونگ در این خصوص گفت: ما باید این موضوع را با مسئولان دپارتمان حقوقی فیفا و AFC مطرح کنیم. باید رضایت هر دو طرف جلب شود. رفتن به استرالیا گزینه اول ماست و بازی در خاک یک کشور بی‌طرف گزینه دوم‌مان. در مورد بازی تدارکاتی برابر ایران در تاریخ نهم نوامبر هم اتحادیه فوتبال تایلند به فدراسیون فوتبال ایران و هماهنگ‌کننده برگزاری این بازی اعلام کرده است که الان زمان مناسبی برای برگزار این بازی نیست و ما باید طبق دستورالعملی که کابینه اعلام کرده است، عمل کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *