خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو: همیشه بازی در آنفیلد را دوست دارم
moriniho-manutd

مورینیو: همیشه بازی در آنفیلد را دوست دارم

مورینیو در مورد جدال حساس تیمش مقابل لیورپول صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستر یونایتد دوشنبه شب در لیگ برتر انگلیس میهمان لیورپول خواهد بود. ژوزه مورینیو برای اولین بار دیدار حساس بین یونایتد و لیورپول را تجربه می کند، او در آستانه این جدال حیثیتی و حساس در کنفرانس خبری خود گفت:

همیشه بازی در آنفیلد را دوست دارم. در این ورزشگاه بازی های مهمی را برده ام و همچنین بازی هایی را نیز شکست خورده ام. البته نمی گویم همیشه دوست دارم به آنفیلد بروم و همیشه نیز در این ورزشگاه موفق بوده ام. من اتمسفر آنفیلد و همچنین خصوصیات بازی هایی را که در این ورزشگاه برگزار می شود دوست دارم.

بازی بزرگی است که می تواند با جدال اینتر – میلان، رئال – بارسا و شاید پورتو – بنفیکا مقایسه شود.

این اولین باری است که بعنوان سرمربی یونایتد در این مسابقه حاضر می شوم. باید این مسابقه را حس کنم، و خودم را آماده کنم. من سال های زیادی در انگلیس کار کرده ام، در این مسابقه تجربه ای نداشته ام ولی بارها مقابل یونایتد و لیورپول قرار گرفته ام و ابعاد این مسابقه حساس را درک می کنم. حال باید این جدال این دو رقیب دیرینه را بشناسم.

البته این فصل فقط در مورد این مسابقه و بازی برگشت در الدترافورد نیست. بلکه فصل در مورد جمع آوری امتیاز و رسیدن به هدف اصلی است.

شاو و مخیتاریان در دسترس هستند، آن ها مشکلی برای بازی ندارند. خوشحالم که بازیکنان به تیم ملی رفتند و برای کشورشان بازی کردند. آن ها برگشته اند و مشکلی برای همراهی تیم ندارند.

رونی مشکلی ندارد. مسائل مربوط به تیم ملی دغدغه من نیست. رونی آماده است، خوب تمرین می کند و مثبت اندیش است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *