پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23713 23 مهر 1395 ساعت [ 18:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلوپ بهترین مربی ماه سپتامبر 2016 لیگ برتر شد

جایزه برترین سرمربی ماه گذشته لیگ برتر انگلیس، به سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول تعلق گرفت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته فنی سازمان لیگ برتر انگلیس، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول را به‌عنوان برترین سرمربی فوتبال جزیره در ماه سپتامبر انتخاب کرد. کلوپ در ماه گذشته با قرمزپوشان مرسی‌ساید در سه […]

جایزه برترین سرمربی ماه گذشته لیگ برتر انگلیس، به سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول تعلق گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته فنی سازمان لیگ برتر انگلیس، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول را به‌عنوان برترین سرمربی فوتبال جزیره در ماه سپتامبر انتخاب کرد.

کلوپ در ماه گذشته با قرمزپوشان مرسی‌ساید در سه بازی‌‌ از لیگ برتر جزیره، سه پیروزی کسب کرد و به این ترتیب جایزه‌ای را دریافت کرد که پیش از او هیچ‌کدام از هموطنانش موفق به کسب آن نشده بودند.

لیورپول تحت هدایت کلوپ در ماه سپتامبر، با نتیجه 4 بر یک لسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها را در ورزشگاه آنفیلد شکست داد، پس از آن چلسی تحت هدایت آنتونیو کونته را در ورزشگاه استمفوردبریج مغلوب کرد و برابر هال‌سیتی هم جشنواره‌ای از گل به راه انداخت و این تیم را با نتیجه 5 بر یک درهم کوبید.

کلوپ پس از دریافت این جایزه به سایت لیگ برتر انگلیس گفت: به دفتر دستیارانم رفتم و گفتم «ما مربی ماه شدیم! من به جوایز فردی نیاز ندارم، اما خوب است که یک بار دیگر این جایزه را بردم». ما در مسیر درستی در حال حرکت هستیم، اما تیم‌های خوب فراوانی در این لیگ هستند و بازی‌های بسیار سختی در انتظارمان است که باید برای آنها هم آماده باشیم. من در حال حاضر از وضعیت تیمم راضی هستم، اما باید چند بازی دیگر انجام دهیم و امیدوارم که عملکرد تیمم در آنها هم خوب باشد.

کلوپ تنها عضو باشگاه لیورپول نبود که در این ماه جایزه برد، چرا که جردن هندرسون، هافبک قرمزپوشان مرسی‌ساید نیز جایزه زیباترین گل لیگ برتر را در ماه سپتامبر به خاطر گلی که در پیروزی 2 بر یک تیمش در خانه چلسی زد، دریافت کرد.

لیورپول دوشنبه هفته پیش رو در حساس‌ترین بازی از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس میزبان منچستریونایتد تحت هدایت ژوزه مورینیو خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت