خانه / خبرهای فوتبال خارجی / گواردیولا: دلیل انتقادات از آگوئرو را درک نمی کنم
pep-guardiola man-city

گواردیولا: دلیل انتقادات از آگوئرو را درک نمی کنم

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی، معتقد است انتقادات روزهای اخیر از عملکرد سرخیو آگوئرو غیرمنطقی و غیرعادی است

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، آگوئرو در جریان شکست خانگی تیمش در برابر پاراگوئه یک پنالتی از دست داد و مورد انتقاد شدید دوستداران آرژانتین قرار گرفت.

انتقادات از بازیکنان تیم ملی: «خوشبختانه آگوئرو از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار دارد؛ اما بازیکنان باید بدانند که همیشه در تیررس انتقادات قرار دارند. برزیلی ها در برزیل، آرژانتینی ها در کشور خودشان و اسپانیایی ها در خانه همیشه مورد انتقاد هستند و بازیکنان باید یاد بگیرند که در برابر این انتقادات واکنش مثبتی نشان داده و سعی بر افزایش کیفیت عملکرد خود داشته باشند. این موضوع فقط مختص به آگوئرو نیست. مسی و دی ماریا در آرژانتین، نیمار و دنی آلوز در برزیل و رحیم استرلینگ در انگلیس. کافیست یک بازی بد ارائه بدهید تا آنها با انتقادات تند خود شما را از پا دربیاروند.»

وضعیت مصدومین تیم: «آنها شرایط خیلی خیلی بهتری دارند. بعضی از آن ها در دیدار برابر اورتون بازی می کنند و تعدادی غایب هستند. در تمرینات اخیر تیم، بازیکنان مصدوم شرکت داشتند اما از حالا نمی دانم در دیدار فردا چند دقیقه به میدان خواهند رفت.»

اولویت بندی مسابقات پیش رو: «قطعا شرایط در جام حذفی کمی متفاوت است؛ اما در لیگ برتر و لیگ قهرمانان، همیشه بازی بعدی برای ما مهم ترین دیدار است.»

بازگشت بازیکنان از دیدارهای ملی: «باید آنها را از لحاظ فیزیکی و ذهنی بررسی کنم؛ زیرا بعضی بازیکنان به سرعت ریکاوری می کنند؛ ولی برای تعدادی از آنها این موضوع نیازمند زمان است. بازی برابر اورتون بسیار مهم است و تمام رویکرد فکری من پیروزی در این مسابقه است.»

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *