پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23735 24 مهر 1395 ساعت [ 0:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلوپ: تا وقتی زنده هستم، دیدار مقابل منچستریونایتد یک بازی معمولی نخواهد بود

یورگن کلوپ به سؤالات خبرنگاران پاسخ داده است. سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از اسکای، در آستانه دیدار دو تیم لیورپول و منچستریونایتد، یورگن کلوپ رودرروی خبرنگاران قرار گرفته است. در مورد اهمیت این بازی: کل دنیا این بازی را نظاره‌گر خواهد بود. حالا به ما بستگی دارد که […]

یورگن کلوپ به سؤالات خبرنگاران پاسخ داده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از اسکای، در آستانه دیدار دو تیم لیورپول و منچستریونایتد، یورگن کلوپ رودرروی خبرنگاران قرار گرفته است.

در مورد اهمیت این بازی:

کل دنیا این بازی را نظاره‌گر خواهد بود. حالا به ما بستگی دارد که بتوانیم بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم. تا زمانی که من زنده هستم، دیدار مقابل یونایتد یک بازی معمولی نخواهد بود.

در مورد اتمسفر ورزشگاه:

بازی نزدیکی بین دو تیم خوب را در پیش رو داریم. اختلاف بین دو تیم زیاد نیست و ۳ امتیاز فاصله در جدول بین ما وجود دارد. آن‌ها کیفیت بالایی دارند و باید به این موضوع احترام بگذاریم. اما بازی در آنفیلد برگزار می‌شود و ما باید از آن استفاده کنیم. منتظرم تا یک اتمسفر عالی در ورزشگاه مشاهده کنم. در چنین بازی‌هایی نیاز به حمایت حداکثری هواداران خواهیم داشت.

در مورد وین رونی:

رونی یک مهاجم گلزن و یک تهدید است. شرایطی مثل این، در طول دوران بازی ممکن است رخ دهد. از دید من او یک بازیکن سطح جهانی است. من مربی لیورپول هستم و میدانم که حق ندارم بازیکنان منچستریونایتد را دوست داشته باشم.

در مورد فرصت بیشتر به خاطر برگزاری بازی در روز دوشنبه:

قطعا این مسئله تأثیرگذار خواهد بود. خیلی اتفاقات در این فرصت ممکن است رخ دهد. من هنوز تصمیمی نگرفته‌ام روبرتو (فیرمینو) امروز در تمرینات به‌طور کامل حاضر نبود و کوتینیو هم تقریبا دو بازی نود دقیقه‌ای در بازی‌های ملی داشته است. پس هرروز و هر ساعت استراحت اضافی، مفید خواهد بود.

در مورد پوگبا و ابراهیموویچ

هردوی آن‌ها بازیکنانی در سطح جهانی هستند. قطعا آن‌ها بدتر از فصل گذشته خود نخواهند بود. متاسفانه منچستریونایتد تیمی قدرتمند است. آن‌ها تیمی باتجربه هستند و در لحظات مهم، با آرامش عمل می‌کنند. آن‌ها برای پیروزی در یک بازی نیاز به ارائه بهترین عملکرد نیستند. حتی در شرایط سخت نیز می‌توانند پیروز شوند. اما این به معنی پیروزی آن‌ها در دیدار دوشنبه‌شب نخواهد بود. بلکه صرفا شانسی برای این موضوع خواهند داشت.

در مورد قیاس هزینه‌های دو تیم:

من نگران شرایط تیم‌های دیگر و هزینه‌هایشان نیستم. این یک رقابت نیست و شما قبل از شروع لیگ قهرمان نمی‌شوید. هر تیمی ایده‌ها و شانس‌های خودش را دارد و من از بازیکنانم کاملا راضی هستم.

گفتنی است کلوپ در ابتدای کنفرانس مطبوعاتی خود تأیید کرده است که وینالدوم، لالانا، لوورن و کلاین همگی ممکن است به بازی دوشنبه‌شب برسند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت