پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23744 24 مهر 1395 ساعت [ 11:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت مجتبی جباری از مصدومیت

روزنامه الوطن قطر اعلام کرد، مجتبی جباری در بازی الاهلی برابر الوکره در هفته سوم لیگ ستارگان قطر به ترکیب اصلی تیمش بازمی‌گردد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه الوطن در تحلیل یکی از دیدارهای هفته سوم لیگ ستارگان قطر بین تیم‌های الاهلی و الوکره از مجتبی جباری، بازیکن ایرانی به‌عنوان یکی از بازیکنان […]

روزنامه الوطن قطر اعلام کرد، مجتبی جباری در بازی الاهلی برابر الوکره در هفته سوم لیگ ستارگان قطر به ترکیب اصلی تیمش بازمی‌گردد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه الوطن در تحلیل یکی از دیدارهای هفته سوم لیگ ستارگان قطر بین تیم‌های الاهلی و الوکره از مجتبی جباری، بازیکن ایرانی به‌عنوان یکی از بازیکنان اصلی خط میانی تیم الاهلی یاد کرد.

مجتبی جباری به‌دلیل مصدومیت از ناحیه زانو در تمرینات الاهلی تحت درمان قرار گرفت و با توجه به وقفه لیگ ستارگان قطر به خاطر برگزاری دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه توانست خود را مهیای بازی هفته سوم این رقابت‌ها برابر الوکره کند.

تیم الاهلی در دو بازی پیشین خود در لیگ ستارگان قطر به یک پیروزی دست یافته و یک شکست را متحمل شده است و با سه امتیاز جایگاه هفتمی جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت