پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23746 24 مهر 1395 ساعت [ 11:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رای دادگاه بنزما دو ماه دیگر اعلام می شود

تاریخ اعلام حکم نهایی مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید که به اخاذی از هموطنش متهم است، مشخص شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دادگاه استیناف «ورسای» اعلام کرد که نتیجه رسیدگی به اتهام کریم بنزما به همدستی با مجرمان پرونده اخاذی از متئو والبوئنا، هافبک فرانسوی لیون در تاریخ 16 دسامبر (26 آذر) […]

تاریخ اعلام حکم نهایی مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید که به اخاذی از هموطنش متهم است، مشخص شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دادگاه استیناف «ورسای» اعلام کرد که نتیجه رسیدگی به اتهام کریم بنزما به همدستی با مجرمان پرونده اخاذی از متئو والبوئنا، هافبک فرانسوی لیون در تاریخ 16 دسامبر (26 آذر) اعلام خواهد شد.

سال گذشته بود که بنزما به دست داشتن در ماجرای تهدید شدن والبوئنا به انتشار یک فیلم خصوصی از وی و اخاذی از هافبک پیشین تیم ملی فرانسه، متهم و به دادگاه احضار شد.

وکیل بنزما نسبت به اطلاعاتی که پلیس و بازرسان پرونده اخاذی از والبوئنا در خصوص دادگاه قرار دادند، اعتراض کرد و از آن زمان تا کنون پرونده او در دست بررسی مجدد قرار گرفته است و این پروسه دو ماه دیگر هم به طول خواهد انجامید.

سیلوین کورمیه، وکیل بنزما در این خصوص اظهار داشت: ما قانونی بودن پروسه رسیدگی به اتهامات بنزما را زیر سؤال برده‌ایم. بنزما خواهان اثبات بی‌گناهی‌اش است.

در صورتی که قاضی پرونده بنزما در دادگاه استیناف ورسای حکم به نامعتبر بودن مدارک موجود در خصوص شراکت جرم بنزما بدهد، مهاجم 29 ساله رئال مادرید تبرئه خواهد شد، اما گزارش رسانه‌های فرانسوی حاکی از آن است که دادستانان پرونده به شدت خواهان ادامه رسیدگی به اتهامات جبرئیل سیسه، مهاجم پیشین تیم ملی فرانسه هستند، کسی که گفته می‌شود اول نفری بوده که والبوئنا را در جریان خواسته باج‌خواهان گذاشته است.

در حالی که هنوز تکلیف بی‌گناهی یا گناهکار بودن بنزما در ماجرای اخاذی از والبوئنا مشخص نشده است، دیدیه‌ دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه برای برگرداندن مهاجم تیم فوتبال رئال‌ مادرید به جمع خروس‌ها به شدت تحت فشار قرار گرفته است، اما او همچنان برای دعوت از بازیکن پیشین لیون بی‌میل نشان می‌دهد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت