پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23778 24 مهر 1395 ساعت [ 18:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چلسی ۳-۰ لستر سیتی،لستر در سراشیبی

چلسی در روزی که چند ستاره خود را در اختیار نداشت با ارائه یک بازی هجومی و درخشان توانست با سه گل مقابل مدافع عنوان قهرمانی به پیروزی برسد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های چلسی و لستر سیتی از هفته هشتم لیگ برتر در ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.   چلسی […]

چلسی در روزی که چند ستاره خود را در اختیار نداشت با ارائه یک بازی هجومی و درخشان توانست با سه گل مقابل مدافع عنوان قهرمانی به پیروزی برسد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های چلسی و لستر سیتی از هفته هشتم لیگ برتر در ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

 

چلسی

کورتوا، آزپیلیکوئتا، لوئیز، کیهیل، موزس، کانته، ماتیچ، آلونسو، پدرو، کوستا، هازارد

نیمکت: بگوویچ، آینا، تری، چالوباه، لوفتوس چک، باتشوایی، سولانکه

لستر سیتی

اشمایکل، هرناندز، هوت، مورگان، فوکس، آلبرایتون، درینک واتر، آمارتی، شلوپ، موسی، واردی

نیمکت: زیلر، کینگ، سیمپسون، سلیمانی، گرای، اولوآ، محرز

لحظات حساس بازی

دقیقه ۷: چلسی مزد بازی خوبش را در همان دقایق نخست گرفت و دروازه لستر را باز کرد. توپ روی کرنر ارسالی به ماتیچ رسید و این بازیکن هم کوستا را که در فضای خالی قرار داشت پا به توپ کرد تا این بازیکن با یک ضربه بغل پا دروازه اشمایکل را باز کند.

دقیقه ۲۸: داوید لوئیز می توانست نخستین گل خود در بازگشت به چلسی پس از دو سال را بثمر برساند اما ضربه آزاد تماشایی این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۳۳: پدرو در پشت محوطه جریمه لستر صاحب توپ شد اما تعادلش را از دست داد با این وجود توپ را به هازارد رساند و این بازیکن از مدافع لستر عبور کرد و با دور زدن اشمایکل که بیرون آمده بود توپ را به درون دروازه خالی لستر فرستاد.

دقیقه ۵۸: چلسی روی یک ضد حمله سریع می توانست به گل سوم خودش برسد. کانته پس از گرفتن توپ از بازیکن حریف روی یک حرکت تماشایی از چند بازیکن لستر عبور کرد و توپ را در دهانه دروازه به ویکتور موزس رساند اما اشمایکل با یک عکس العمل خوب ضربه این بازیکن را مهار کرد.

دقیقه ۸۰: ویکتور موزس در سمت راست زمین با چالوباه پاسکاری کرد و این بازیکن با یک پشت پای زیبای توپ را بار دیگر به موزس فرستاد که او هم با یک ضربه زمینی دروازه لستر را برای بار سوم باز کرد.

چلسی در نهایت در یک بازی یک طرفه با سه گل مقابل مدافع عنوان قهرمانی پیروز شد تا برای دومین هفته متوالی ضمن بسته نگه داشتن دروازه اش به پیروزی برسد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت