پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23788 24 مهر 1395 ساعت [ 19:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاظمی: سومین دیداری است که از داوری ضربه می‌خوریم

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد از عملکرد داور دیدار با استقلال تهران انتقاد کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، فرهاد کاظمی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: داوری بازی امروز مشکل داشت. واقعیت این است که تیم حمایت نمی‌شود و عباسی نیز به تنهایی نمی‌تواند کاری برای این […]

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد از عملکرد داور دیدار با استقلال تهران انتقاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، فرهاد کاظمی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: داوری بازی امروز مشکل داشت. واقعیت این است که تیم حمایت نمی‌شود و عباسی نیز به تنهایی نمی‌تواند کاری برای این تیم انجام بدهد.

وی افزود: پنالتی صددرصد ما در بازی امروز گرفته نشد، این سومین دیداری است که داوری به ضرر ماست و واقعاً نمی‌دانیم چه کاری انجام دهیم. تیم ما الان باید ۱۵ امتیاز داشت.

سرمربی سیاه‌جامگان با اشاره به مشکلات این تیم عنوان کرد: مشکل تیم ما حاد است و فقط انتظار کمک داریم. در موضوع اسپانسر برای باشگاه نیز فدراسیون فوتبال برای ما مشکل ایجاد کرد.

کاظمی در خصوص اینکه شنیده شده قرار بود شهرداری مشهد به بازیکنان پاداش بدهد، گفت: این مسئله واقعا ارزشمند بود هرچند ما انتظاری از مسئولان نداریم. ما نه از شهرداری و نه از استانداری طلبکار نیستیم و فقط انتظار داریم که به ما کمک کنند.

وی گفت: از هیچ کسی نمی‌ترسم و حرف‌هایم را می‌زنم. من بی‌دلیل سه سال محروم شدم با این وجود اعتراضم را می‌کنم.

سرمربی تیم سیاه‌جامگان در خصوص صحبت‌های روز گذشته‌اش که گفته بود از باشگاه جدا می‌شود، گفت: تا آخرش می‌مانم و با شرایط می‌سازم.

وی به تمجید از شاگردانش پرداخت و گفت: بازیکنان من با غیرت هستند. بعضی از آنها از لیگ دو آمده‌اند خیلی خوب عمل کرده‌اند.

کاظمی در پایان در خصوص بحث واگذاری باشگاه سیاه‌جامگان گفت: از این موضوع استقبال می‌کنم و اگر اتفاق بیفتد کار خوبی است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت