پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23790 24 مهر 1395 ساعت [ 19:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان : بازی با کیفیتی دیدیم ، مشکل بختیار خانوادگی است

 سرمربی تیم فونتبال استقلال با اشاره به درخشش رحمتی در بازی با سیاه‌جامگان گفت: عادت داریم رحمتی را مثل امروز بینیم. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، علیرضا منصوریان پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل سیاه‌جامگان مشهد گفت: وجود اینکه زمین خراب بود، بازی با کیفیتی را شاهد بودیم. تیم فرهاد کاظمی […]

 سرمربی تیم فونتبال استقلال با اشاره به درخشش رحمتی در بازی با سیاه‌جامگان گفت: عادت داریم رحمتی را مثل امروز بینیم.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، علیرضا منصوریان پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل سیاه‌جامگان مشهد گفت: وجود اینکه زمین خراب بود، بازی با کیفیتی را شاهد بودیم. تیم فرهاد کاظمی را می‌شناسم که تاکتیکی بازی می‌کند و برای ما مهم این بود که نیمه اول به گل برسیم.

وی افزود: موقعیت زیادی برای گل زدن داشتیم. در مجموع بهتر و راحت‌تر از مسابقات قبل بازی کردیم و خوشبختانه این بازی را با برد پشت سر گذاشتیم.

سرمربی استقلال در رابطه با درخشش رحمتی در این دیدار عنوان کرد: عادت دارم همیشه مهدی رحمتی را این طور ببینم. هواداران امروز دیدند او چه توپ‌هایی را از دروازه بیرون آورد. سیو‌های رحمتی عالی بود و همیشه باید اینگونه باشد.

منصوریان خاطرنشان کرد: می‌خواهم از حریف امروزمان تعریف و تمجید کنم چرا که آنها بازی خوبی را انجام دادند. کاظمی مربی تاکتیکی است و در موفقیت‌های سپاهان در گذشته نقش بسزایی داشته است.

وی در مورد قضاوت مهدوی داور بازی عنوان کرد: در مورد داور صحبت نمی‌کنم. به غیر از یک صحنه که الان در مورد آن نظر نمی‌دهم قضاوت عالی داشت. او از قد و هیکل عالی برخوردار بود.

سرمربی استقلال در خصوص قهر رحمانی در هنگام تعویض در نیمه دوم و اینکه این بازیکن راهی رختکن شد گفت: این مسئله یک مشکل درون تیمی بود. اتفاقی که درون یک خانواده می‌افتد و ما بعدها آن را حل خواهیم کرد.

منصوریان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا کاوه رضایی موقعیت‌های زیادی را به راحتی از دست داد، تصریح کرد: کاوه مهاجم استثنایی است و به تنهایی ایجاد موقعیت می‌کند. رضایی یکی از بهترین مهاجمان لیگ است و از او راضی هستیم. اگر کاوه چند موقعیت از دست می‌دهد وظیفه ما مربیان است که با او در تمرین کار کنیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه ظاهرا به هنگام ضربه ایستگاهی بختیار رحمانی قصد داشته این ضربه را بزند اما شما خواستید که رضایی پشت توپ قرار بگیرد گفت: بله خودم خواستم که رضایی توپ را مستقیم به سمت دروازه بزند. بختیار رحمانی، امید ابراهیمی و کاوه رضایی ضربات کاشته را عالی می‌زنند و در تمرینات کار می‌کنند. در آن صحنه تشخیص دادم که کاوه ضربه را بزند. زاویه او برای شوت خوب بود و گل استثنایی زد.

سرمربی استقلال در مورد تعطیلات لیگ برتر گفت: با تعطیلات مشکلی نداریم و از زمانی که خنده‌های مردم پس از پیروزی مقابل کره‌جنوبی را می‌بینیم یک دنیا ارزش دارد. وقتی مردم در خانه می‌بینند که تیم ملی خوب بازی کرده و به راحتی کره را شکست می‌دهد ارزش زیادی دارد. کره‌ای‌ها مقابل ایران حرفی برای گفتن نداشتند، آنها در حسرت چند ساله هستند که ایران را ببرند و همچنان این حسرت برای آنها باقی ماند. کره‌ای‌ها حتی نتوانستند موقعیت ایجاد کنند، اینها ارزش دارد و امیدوارم به جام‌جهانی صعود کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت