خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / قلعه‌نویی: خوشحالیم که از سایپا گل نخوردیم و یک امتیاز گرفتیم

قلعه‌نویی: خوشحالیم که از سایپا گل نخوردیم و یک امتیاز گرفتیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به این نکته اذعان کرد که تیمش مقابل سایپا نمایش خوبی نداشته است اما اینکه در مصاف با شاگردان فرکی به یک امتیاز رسیده‌اند، ابراز خرسندی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: یکی از نمادها و افتخارهای این بازی، حضور علیرضا فغانی به عنوان داور مسابقه بود. به عقیده من باید بستری برای داوران فراهم کنیم تا امثال فغانی‌ها را بیشتر داشته باشیم. در اینجا باید به حسین فرکی هم بابت تیم خوبش تبریک بگویم. ما امروز خوب نبودیم، اما در نیمه دوم بهتر عمل کردیم.

وی در ادامه افزود: امروز شرایط خوبی نداشتیم، چون لیگ تعطیل بود و ما هم در این تعطیلات اُفت کرده بودیم. امروز در بازی ما دو نکته مثبت بود، اول اینکه گل نخوردیم و بعد از آن هم یک امتیاز گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: متأسفانه جاسم کرار به این بازی نرسید، در حالی که می‌توانست در نیمه دوم به ما کمک کند. در مجموع باید به حسین فرکی تبریک بگویم که تیم خوبی درست کرده است. ما هم خوشحالیم گل نخوردیم و یک امتیاز گرفتیم.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت سروش رفیعی و اینکه آیا او در تراکتورسازی می‌ماند یا نه، گفت: ما یک مدیر بسیار با شخصیت به اسم آجورلو داریم که تمام کارهای مدیریتی را به خوبی انجام می‌دهد. من قبلاً ذهنیت دیگری نسبت به آجورلو داشتم، اما اکنون که با او کار می‌کنم، ذهنیتم تغییر کرده است.

وی تصریح کرد: آجورلو مدیر خوبی است و در خصوص رفیعی هم تصمیم درستی می‌گیرد. ما می‌خواهیم هرطور شده سروش رفیعی را حفظ کنیم و این اولویت ماست. ما دو نوبت با او صحبت کردیم و اگر دلش باشد، در تیم ما می‌ماند و  اگر دلش با تراکتورسازی نباشد، می‌رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *