پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23809 24 مهر 1395 ساعت [ 20:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ویسی : نویدکیا قصد خداحافظی مقابل ذوب آهن را داشت

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم ما از نظر روانی روز خوبی نداشت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، عبدالله ویسی پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن در دربی اصفهان گفت: ما زمانی که گل را دریافت کردیم مالکیت زمین دست ما بود. تیم ما از نظر روانی روزی خوبی را نداشت.خداحافظی […]

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم ما از نظر روانی روز خوبی نداشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، عبدالله ویسی پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن در دربی اصفهان گفت: ما زمانی که گل را دریافت کردیم مالکیت زمین دست ما بود. تیم ما از نظر روانی روزی خوبی را نداشت.خداحافظی محرم نویدکیا شوک بزرگی به تیم ما وارد کرد که نتوانستیم آن را جمع کنیم و از این نظر ضربه خوردیم.

وی در پاسخ به این سئوال که چه کسی باید حواشی پیش آمده درباره خداحافظی محرم را پیش از این مسابقه مدیریت می‌کرد، اظهار داشت: نویدکیا دوست داشت مقابل تیم همشهری خداحافظی کند. او امروز صبح این مسئله را به باشگاه اعلام کرد که اگر قبل از آن می‌گفت مطمئناً برنامه‌های بهتری برای او صورت می‌گرفت. متأسفانه خیلی‌ها قصد دارند در مسائل سپاهان دخالت کنند و امروز نیز این مسئله روی خداحافظی محرم اثر گذاشت.

ویسی درباره اقدام احسان حاج‌صفی برای جلوگیری از خداحافظی نویدکیا تصریح کرد: این تصمیم محرم بوده و باید همه برای این تصمیم احترام قائل باشند. این موضوع به حاج‌صفی هیچ ربطی ندارد و اقدام او دوستانه بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا دفاع‌های کناری سپاهان این قدر ضعیف کار کردند،گفت: در بازی‌های قبل ذوب‌آهن روی ارسال از کناره‌ها گل می‌زد اما امروز در این زمینه ناموفق بود و تنها روی اشتباهات بازیکنان ما توانست دروازه ما را باز کند. ما از نظر تاکتیکی بازی‌های پایاپایی با ذوب‌آهن داشتیم و می‌توانستیم در لحظات پایانی با یک تساوی چندین پله در جدول صعود کنیم که دریافت گل اول تمرکز تیم ما را بهم زد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: باید برخی مسائل در باشگاه مدیریت شود و این در حالی است که برخی افراد پای خود را از گلیم‌شان درازتر کرده‌اند و برای خود تصمیم می‌گیرند و افراد را در باشگاه عوض می‌کنند که این مسائل به تیم آسیب می‌زند؛البته ما باید در نتایج خود تاوان جوان‌گرایی را نیز بدهیم اما اینکه هر کسی حرف بزند ظلم به باشگاه و کارگران شرکت فولاد است.

ویسی درباره اشتباه دروازه‌بان سپاهان روی گل دوم گفت: پاسی که خلیل‌زاده به دروازه‌بان داد گلرهای بزرگ را هم دچار اشتباه می‌کند. سرعت توپ به قدری بود که هیچ هافبکی هم نمی‌توانست آن را کنترل کند و دروازه‌بان ما نیز دچار مشکل شد.این اتفاق در حالی رخ داد که پیش از شروع بازی به مدافعان گفته بودم که به دروازه‌بان پاس ندهند که روی گل دوم با این اشتباه و همچنین شرایط فیزیکی مهاجم حریف گل دوم را دریافت کردیم.

وی در خصوص عدم حضور هواداران در دربی اصفهان خاطرنشان کرد: هم‌زمانی بازی ما با دیدار 2 تیم تهرانی، برگزاری بازی در روز شنبه، دور بودن ورزشگاه و بسیاری از این مسائل به عدم حضور تماشاگران دامن بزند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا تیمش بر خلاف دیدارهای گذشته نتوانست در حمله از جناحین مؤفق ظاهر شود،تصریح کرد: وقتی حریف از ما جلو افتاد مدافعان کناری خود را عقب کشید و این مسئله باعث شد اجازه نفوذ از بازیکنان ما گرفته شود البته تیم ما از هتل روح و روان بازی کردن را نداشت. هواداران با حضور مقابل هتل محرم نویدکیا را تشویق کردند و با توجه به این مسئله باید می‌باختیم و پیش‌بینی این نتیجه را نیز کرده بودیم، متأسفانه در این اتفاق حراست باشگاه حضور نداشت.

ویسی افزود: باشگاه باید سکوها را کنترل کند. هیچ جای دنیا اینگونه نیست. مدیریت هواداران و برخی افراد روی سکوها باید از کانون هواداران باشگاه انجام شود ولی متأسفانه در سپاهان هیچ‌چیز سرجایش نیست. زمانی که فضا را برای فردی که شخصیت ندارد باز می‌گذاریم این اتفاقات رخ می‌دهد اینگونه افرادی که سپاهانی نیستند تظاهر به سپاهانی‌ بودن می‌کنند. در چنین شرایطی بزرگان سپاهان در خانه‌های خود می‌نشینند و از آنجا بازی‌های این تیم را می‌‌بینند و برای این تیم دعا می‌کنند.

وی تصریح کرد: اگر مدیرعامل، مربی و بازیکنان عوض شوند شرایط تغییر نخواهد کرد اما بازیکنانی وجود دارند که برای صد هزار تومان پیراهن تیم را زمین می‌گذارند و هواداران درخواست بازگشت این بازیکن را می‌کنند.نباید عوام‌فریبی کنند و همه باید بدانند این بازیکن برای بازگشت با ما صحبت کرد و درخواست یک میلیارد و 700 میلیونی از ما کرد. وی اگر تعصب داشت اینگونه رفتار نمی‌کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت