پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23836 24 مهر 1395 ساعت [ 20:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با نفت تهران

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با نفت رو در زیر می توانید بخوانید : سایت تیفوسی : امیری: صحنه کشیده شدن پیراهنم پنالتی نبود مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد صحنه مشکوک به خطا روی او در محوطه جریمه نفت، پنالتی نبوده است. وحید امیری پس از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران در مورد […]

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با نفت رو در زیر می توانید بخوانید :

سایت تیفوسی :

امیری: صحنه کشیده شدن پیراهنم پنالتی نبود

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد صحنه مشکوک به خطا روی او در محوطه جریمه نفت، پنالتی نبوده است.

وحید امیری پس از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران در مورد این مسابقه اظهار داشت: در یک بازی برتر توانستیم صدر جدول را از آن خود کنیم و این صدرنشینی را به هواداران‌مان هدیه بدهیم.

وی درباره صحنه‌ای که بازیکن نفت پیراهن او را کشید، خاطرنشان کرد: آن صحنه پنالتی نبود. داوری مشکل زیادی نداشت اگرچه پیام حیدری می‌توانست در 4،5 صحنه به سود ما اعلام خطا کند.

مسلمان: همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد

محسن مسلمان در پایان دیدار تیمش مقابل نفت گفت: خدا را شکر که توانستیم سه گل بزنیم و پیروز این مسابقه شویم. همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس خوب ظاهر شده و بهتر از بازی‌های قبل عمل می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هواداران این قدر رامین رضاییان را تشویق می‌کردند، گفت: این مسئله به سرمربی تیم مربوط می‌شود.

عالیشاه: داور منِ آرام را هم دیوانه کرد!

امید عالیشاه پس از برتری تیمش مقابل نفت تهران گفت: توانستیم در یک بازی خوب به برتری برسیم و در صدر جدول قرار بگیریم. پس از پایان بازی شنیدم که تراکتورسازی مساوی کرده و با این نتیجه ما به صدر جدول رسیدیم که از این بابت بسیار خوشحال هستیم.

وی ادامه داد: داور بازی من که یک بازیکن آرام هستم را دیوانه کرده بود، او می‌خواست ادای اروپایی‌ها را در بیاورد و با این کار من را عصبانی کرده بود.

بیرانوند: اگر تیم ملی برای تاج اهمیت دارد پول ما را از باشگاه نفت بگیرد

علیرضا بیرانوند پس از پیروزی 3 بر صفر پرسپولیس مقابل نفت تهران گفت: نمی‌دانم شرکت بهنام پیشرو شرکت است یا یک کارگاه معمولی، ما هنوز نمی‌دانیم باید چه کار کنیم تا پولمان را بگیریم. من در تیم ملی و پرسپولیس بازی می‌کنم و تمرکزم را از دست می‌دهم. من یک میلیارد و 80 میلیون تومان از باشگاه نفت طلبکارم، ما هم جوان و متاهل هستیم. از آقای تاج می‌خواهم اگر تیم ملی برایش اهمیتی دارد پول ما را بگیرد.

وی افزود: وقتی به شرکت بهنام پیشرو مراجعه می‌کنیم می‌گویند پرسپولیس به ما 17 میلیارد تومان بدهکار است و طلبت را از پرسپولیس بگیر. امیدوارم عادل فردوسی‌پور که همه می‌گویند مشکلات فوتبال را حل می‌کند به این مشکل هم رسیدگی کند که دعای خیر خانواده‌های زیادی پشت او خواهد بود.  تنها کار فردوسی‌پور برای نفت جلوگیری از انتقال این تیم به اراک بود. الان مجموع بازیکنان 6 میلیارد تومان از باشگاه نفت طلبکاریم. به آقای زنگنه وزیر نفت هم می‌گویم که ما به نوعی با وزارت نفت قرارداد بسته‌ایم.

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت