خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / نویدکیا: بچه‌ها کار زشتی انجام دادند که مانع خداحافظی ام شدند،امیدوارم به زودی خداحاظی کنم

نویدکیا: بچه‌ها کار زشتی انجام دادند که مانع خداحافظی ام شدند،امیدوارم به زودی خداحاظی کنم

کاپیتان تیم سپاهان اصفهان گفت: متأسفانه بازیکنان تیم امروز کار زشتی انجام دادند و مانع خداحافظی من شدند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محرم نویدکیا پس از خداحافظی نیمه‌تمامش در جمع خبرنگاران ‌اظهار داشت: من با باشگاه، سرمربی تیم، سرپرست، هیئت مدیره و مدیرعامل صحبت کردم زیرا در سال‌های اخیر همیشه دوست داشتم ‌مقابل ذوب‌آهن از فوتبال خداحافظی کنم که تیم همشهری من است.

وی افزود: همه هماهنگی‌های لازم را با سرمربی و سایر مسئولان انجام دادم و از قبل این صحبت‌ها را نکردیم تا شرایط به هم نریزد و قرار بود امروز بعد از بازی این کار انجام شود. متأسفانه بچه‌های تیم، کار زشتی انجام دادند و مانع خداحافظی من شدند.

کاپیتان سپاهان ادامه داد: بالاخره انسان درباره برخی چیزها فکر می‌کند و برنامه‌ریزی می‌کند و دوست دارد آنگونه که می‌خواهد رقم بخورد و ای کاش بچه‌ها به نظر من احترام می‌گذاشتند و اجازه می‌دادند کاری که باید را انجام دهم.

وی افزود: متأسفانه این اتفاق نیفتاد و امیدوار هستم هرچه زودتر این اتفاق بیفتد. واقعیت این است که من 35 سال سن دارم و از نظر جسمانی مثل بچه‌های دیگر نمی‌توانم خوب تمرین کنم و نمی‌توانم خیلی خوب مسابقه دهم و از سوی دیگر شرایط زانوی من مساعد نیست.

نویدکیا خاطرنشان کرد: دلم می‌خواست که این خداحافظی جلوی ذوب‌آهن باشد اما خداحافظی یک بازیکن کاری به برد یا باخت ندارد و وقتی تصمیم می‌گیرد باید به آن احترام گذاشت. شاید من در هر بازی که تصمیم به خداحافظی گرفتم، تیم به پیروزی نرسد و حالا من نباید خداحافظی کنم؟!

وی اظهار داشت: واقعیت این است که دلم می‌خواست این اتفاق بیفتد و یک جای خالی برای تیم درست شود و نیم‌فصل بازیکن جذب شود و همه شرایط برای تیم و من مهیا نبود.

کاپیتان سپاهان درباره اینکه چرا اول فصل این تصمیمش را اعلام نکرد، گفت: آمدن من در ابتدای فصل نیز به خاطر هواداران سپاهان بود و نمی‌خواستم فوتبال بازی کنم و خودم را نشان دهم تا به تیم ملی بروم بلکه فقط به خاطر هواداران تیم به سپاهان برگشتم اما شرایط جسمانی من ایده‌آل نیست.

وی درباره صحبت‌های ویسی و اینکه گفته می‌شود شکست سپاهان به دلیل عدم تمرکز بازیکنان صورت گرفت، بیان کرد: من به او حق می‌دهم و ممکن است که او راست بگوید زیرا من امروز صبح با او و بازیکنان صحبت کردم اما شاید حق داشته باشد. ای کاش این اتفاق صورت می‌گرفت که دیگر بازی‌های بعدی بر گردن من نباشد.

نویدکیا درباره اینکه آیا فردا در تمرین تیم شرکت می‌کند یا خیر، خاطرنشان کرد: من خودم هم گیج هستم و باید ببینم فردا بر سر تمرین چه می‌گذرد.

وی پیرامون اینکه قرار است در ادامه در کادر فنی یا مدیریت باشگاه حضور داشته باشد، اظهار داشت: خیر. اینها به آینده تعلق دارد و من نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی صورت می‌گیرد و درباره‌اش صحبت نمی‌کنم.

کاپیتان سپاهان در پاسخ به سئوال خبرنگار نود پیرامون حضورش در برنامه نود و ابراز پشیمانی‌اش از این موضوع بیان کرد: همیشه فکر می‌کردم نود منصفانه قضاوت می‌کند اما من مقابل فردوسی‌پور می‌نشستم اما او به حرف‌های من توجهی نمی‌کرد. در تلویزیون او وقتی سئوالی می‌پرسید، دوربین روی من می‌آمد اما کسی او را نمی‌بیند و او فقط با لپ‌تاپ، آی پد و برگه‌های خود با کسان دیگری که به او اطلاعات می‌دادند، حرف می‌زد و کارهایش را با آنها مطرح می‌کرد اما به حرف‌های من گوش نمی‌کرد.

وی ادامه داد: فردوسی‌پور فقط یاد گرفته بود که کلمه بازیکن‌سالاری را مطرح کند. آقای فردوسی‌پور 1.5 ماه قبل از این اتفاق از طریق یک رابط به من پیشنهاد کرد که در برنامه 90 شرکت کنم.

نویدکیا در پاسخ به اینکه آیا او خواستار حضور در برنامه نود بود یا مجری این برنامه، بیان کرد: اگر رابط از طرف من به فردوسی‌پور گفته باشد که در برنامه شرکت کنم، به نظرم کار اشتباهی کرده است زیرا او از اصحاب رسانه است و ارتباط او با فردوسی‌پور خیلی بیشتر از من بود.

وی در پاسخ به اینکه چه کسانی مانع خداحافظی او شدند، اضافه کرد: امروز احسان، حسین پاپی و سایر بازیکنان به من گفتند که نمی‌گذاریم این کار صورت گیرد اما به نظرم کار زشتی صورت گرفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *