خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اتلتیکو مادرید ۷ – ۱ گرانادا، اتش بازی اتلتیکو با هت تریک کاراسکو
atleticomadrid-2016

اتلتیکو مادرید ۷ – ۱ گرانادا، اتش بازی اتلتیکو با هت تریک کاراسکو

 در یکی از دیدارهای هفته هشتم لالیگا، روخی بلانکو در ویسنته کالدرون مییزبان تیم میانه جدولی گرانادا بود.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، این بازی در شرایطی برگزار می شد که اتلتیکو با توجه به پیروزی بارسلونا و سویا صدرنشینی را از دست داده بود و در مکان سوم قرار داشت. شاگردان سیمئونه می دانستند که برای حفظ صدرنشینی تنها به پیروزی نیاز دارند. قضاوت این بازی بر عهده “دی بورگوس بنگوچیا” بود و دو تیم با ترکیب زیر به میدان آمدند:

ترکیب اتلتیکو مادرید: اوبلاک، لوئیز، گودین، ساویچ، خوانفران، کوکه، گابی، کاراسکو، کوره‌آ، گریزمان، گامیرو

ترکیب گرانادا: اوچوآ، تیتو، وزو، لومبان، سیلوا، آنبان، مارکز، کوئنکا، بوئنو، پریرا، پونسه


گزارش نیمه نخست:

دقیقه ۱۸: پاس تیتو در سمت چپ محوطه اتلتیکو به کوئنکا رسید. استاپ و ضربه استثنایی آیزاک کوئنکا از پشت محوطه جریمه قعر دروازه را فروریخت تا روخی بلانکو غافلگیر شود. یک بر صفر به نفع میهمان.

دقیقه ۳۳ : ارسال عالی کوکه در محوطه شش قدم به کوره آ رسید اما ضربه او را دروازبان با واکنش عالی دفع کرد.

دقیقه ۳۴: گل برای اتلتیکو. روی یک ضربه کرنر و پس از تلاش ناکام گودین، روز توپ سوم کاراسکو با یک ضربه محکم و زمینی کار را به تساوی کشاند.

دقیقه ۴۳: ارسال به دهانه دروازه روی یک کار ایستگاهی به دیگو گودین رسید اما او نتوانست توپ را به گریزمان برساند و ضربه سر او عرض دروازه را طی کرد.

دقیقه ۴۵: گل برای اتلتیکو و باز هم کاراسکو؛ این بار ارسال از راست در سمت مخالف به کاراسکو رسید. ضربه او در گوشه محوطه به پای مدافع گرانادا برخورد کرد و تبدیل به گل شد.


گزارش نیمه دوم:

دقیقه ۶۲: گل سوم برای اتلتیکو. شب طلایی کاراسکو تکمیل شد. گریزمان پس از جا گذاشتن سیلوا با پاس کاتبک، وینگر بلژیکی اتلتیکو را در موقعیت عالی قرار دا تا او با ضربه ای مطمئن دروازه را برای بار سوم باز کند.

دقیقه۶۳: گل چهارم توسط گایتان؛ کوره‌آ روی ارسال لوئیز در محوطهبه توپ ضربه زد اما اوچوآ توپ را دفع کرد. روی ریباند بازیکن تازه وارد روخی بلانکو حساب کار را ۴ بر ۱ کرد.

دقیقه ۸۳: گل پنجم برای اتلتیکو توسط نیکلاس گایتان. حرکت این بازیکن از راست و ضربه دقیق و زمینی او باعث شد تا اوچوآ بار دیگر مغلوب شود و اختلاف به ۴ گل برسد.

دقیقه ۸۵: پاس گایتان در پشت محوطه جریمه به کوره‌آ رسید. حرکت در عرض و ضربه دقیق این بازیکن از روی قوس محوطه جریمه گل ششم را برای میزبان در پی داشت.

دقیقه ۸۷: نفوذ استثنایی کاراسکوی تکنیکی از راست همه مدافعین را به هم ریخت. پاس او حین سردرگمی بازیکنان گرانادا به تیاگو رسید و ضربه او به طاق دروازه رفت. ۷ بر ۱.


آمار بازی و نمرات بازیکنان:

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *