پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23844 24 مهر 1395 ساعت [ 22:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: حق مان پیروزی بود

سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی اعتقاد دارد تیمش شایسته کسب پیروزی مقابل اورتون بوده است. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از تساوی ۱-۱ تیمش مقابل اورتون در روزی که آگوئرو و دی بروین ضربات پنالتی خود را از دست دادند ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیمش تاکید کرد چنین نتایجی در پروسه […]

سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی اعتقاد دارد تیمش شایسته کسب پیروزی مقابل اورتون بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از تساوی ۱-۱ تیمش مقابل اورتون در روزی که آگوئرو و دی بروین ضربات پنالتی خود را از دست دادند ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیمش تاکید کرد چنین نتایجی در پروسه یاد گرفتن سبک بازی مدنظر او قابل انتظار است.

گواردیولا پس از بازی به نقل از وبسایت باشگاه منچستر سیتی خبرنگاران گفت:

کلافه نیستم. گاهی اوقات بد بازی می کنید و پیروز می شوید و گاهی اوقات مثل امروز باوجود خوب بازی کردن نمی توانید پیروز شوید. تیم من براساس نتایج قضاوت می شود اما هیچ وقت سبک بازی خودم را تغییر نمی دهم. من تنها با این روش می توانم کار کنم. تیم من با روشی که می خواهم بازی می کند. در حین پروسه آشنایی با روش بازی من و خواسته هایم مشکلاتی وجود خواهد داشت. ما نسبت به بازی مقابل سلتیک و تاتنهام خیلی بهتر بودیم. خوب بازی کردیم اما باید باز هم پیشرفت کنیم و به تلاش ادامه دهیم.

شما می توانید در تمرینات روی پنالتی ها کار کنید اما آنجا فشاری روی بازیکن وجود ندارد. در ۳۰ دقیقه نخست فضاهای خوبی ایجاد کردیم اما نتوانستیم از این فضاها استفاده کنیم. برای بردن بازی به اندازه کافی موقعیت خلق کردیم. اورتون تنها یک موقعیت داشت و با حرکت خوب لوکاکو به گل رسید. همه کار کردیم، نباید ناامید بشویم چون باید به بارسلونا سفر کنیم.

در تمام طول دوران مربیگریم با تیم های هجومی روبرو شدم. تیم هایی مثل اورتون پرس کردند و ما نتوانستیم با این تاکتیک آن ها کنار بیاییم. انتظار دارم که در بازی چهارشنبه بارسلونا مالکیت توپ را در اختیار بگیرد. عاشق سبک بازی آن ها هستم. در مورد سرعت و انرژی بازی های لیگ برتر چیزهای زیادی می شنوم. در انگلیس تعداد بازی ها بیشتر است اما مثلا بازی های بوندس لیگا هم شگفت انگیز است.

شما باید به سبک بازی تیم های دیگر لیگ ها احترام بگذارید. بارسا سه بازیکن شگفت انگیز در خط حمله دارد. آن ها بازیکنان باکیفیتی دارند و به همین دلیل هر سال به نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان می رسند. از بازی با اورتون پشیمانی نداریم. بیایید به اتفاقاتی که در آینده رخ می دهد خوشبین باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت