خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / رئال بتیس 1 – 6 رئال مادرید ، ایسکو با دو گل امادگی اش رو به رخ کشید
realmadrid logo 1

رئال بتیس 1 – 6 رئال مادرید ، ایسکو با دو گل امادگی اش رو به رخ کشید

 از هفته هشتم رقابت های لالیگا شاگردان زیدان در زمین حریف با کسب پیروزی ۶-۱ با قدرت به مسیر پیروزی بازگشته و با تیم های صدرنشین هم امتیاز شدند.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم رئال مادرید بعد از سه تساوی متوالی در رقابت های لالیگا، بالاخره بعد از وقفه بازی های ملی موفق شد در ورزشگاه بنیتو ویامارین با حساب پر گل ۶-۱ از سد رئال بتیس عبور کرده و با ۱۸ امتیاز با تیم اتلتیکو مادرید و سویا هم امیتاز شده و در جایگاه دوم قرار گیرد.

دقیقه ‘۳ (۰-۱)(رافائل واران): ارسال ضربه ایستگاهی عالی کروس از سمت راست با ضربه سر واران پیش تاخته وارد دروازه بتیس شد تا در همین ابتدای کار زیدان کمی نفس راحت بکشد. مدافع فرانسوی در دو بازی خارج از خانه اخیر تیمش گلزنی کرده است.

دقیقه ‘۶: همکاری تیمی خوب مادریدی ها و ارسال ایسکو از سمت راست به تیر دوم، با ضربه پای چپ رونالدو به بالای دروازه همراه شد تا این فرصت خوب از دست برود.

دقیقه ‘۱۳: ارسال مارسلو از سمت چپ با ضربه سر شیرجه ای بیل به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و سپس به آدان برخورد کرد و میزبان خوش شانس بود که توپ به جای دروازه، راهی کرنر شد.

دقیقه ‘۳۲ (۰-۲)(کریم بنزما): باز هم تونی کروس در متن کار قرار داشت؛ توپ گیری عالی هافبک آلمانی و پاس در عمق به بنزما در سمت چپ محوطه، با ضربه بغل پای این بازیکن به راحتی درون دروازه آدان قرار گرفت تا حساب کار ۲-۰ شود.

دقیقه ‘۳۹ (۰-۳)(مارسلو): ضربه زمینی بنزما از پشت محوطه به پای مدافع بتیس برخورد کرد و داخل محوطه روی سینه مارسلو در شرایط مشکوک به آفساید فرود آمد و این مدافع برزیلی بعد از چرخش با یک ضربه چکشی دروازه بتیس را برای سومین بار باز کرد.

دقیقه ‘۴۴ (۰-۴)(ایسکو): یک ضد حمله تیمی سریع و فوق العاده؛ حرکتی که از زمین خودی توسط په په آغاز شد و در نهایت روی پاس تک ضرب عالی رونالدو به دهانه دروازه به په په رسید و این مدافع پیش تاخته نیز توپ را به ایسکو پاس داد تا هافبک اسپانیایی به راحتی دروازه خالی را از چند قدمی باز کند.

شاگردان زیدان نیمه اول طوفانی را پشت سر گذاشتند و نشان دادند که عزم خود را برای بازگشت به مسیر پیروزی جزم کرده اند و برای اولین بار در این فصل نیمه اول را با ۴ گل برتری به پایان رساندند.

دقیقه ‘۵۰: فرار بازیکن بتیس از سمت راست با خروج ناواس همراه شد اما وی از روی خط توپ را به خوبی ارسال کرد و ضربه سر خواکین از روی خط توسط په په برگشت داده شد تا مدافع پرتغالی یک موقعیت گل مسلم را از حریف بگیرد.

دقیقه ‘۵۵ (۱-۴)(آلوارو سخودو): شاگردان پویت یکی از گل های خورده را جبران کردند؛ مثلث خوبی که پشت محوطه رئال مادرید تشکیل شد، با پاس تند و تیز خواکین تکمیل شد و سخودو در موقعیت تک به تک به راحتی دروازه ناواس را باز کرد.

دقیقه ‘۶۱ (۵-۱)(ایسکو): روی ضد حمله ای دیگر، توپ در سمت راست به رونالدو رسید و ارسال ستاره پرتغالی با عبور از مقابل بنزما، در گوشه محوطه به ایسکو رسید تا این بازیکن خوش نقش با یک ضربه فنی و تماشایی توپ را به گوشه بالای دروازه آدان بفرستد.

دقیقه ‘۷۰: فشار رئال مادرید همچنان ادامه داشت و این بار روی پاس در عمق وازکز به بنزما، مهاجم فرانسوی در موقعیت تک به تک بلافاصله اقدام به شوت زنی کرد که آدان با واکنشی عالی توپ را برگشت داد.

دقیقه ‘۷۴: بعد از لوکاس وازکز که دقایقی قبل به جای کواچیچ وارد میدان شده بود، این بار موراتا جای بنزما را گرفت.

دقیقه ‘۷۸ (۶-۱)(کریستیانو رونالدو): بالاخره پای رونالدو نیز به گلزنی باز شد؛ روی پاس موراتا، ستاره پرتغالی از بین مدافعان بتیس حرکتی را آغاز کرد و با شوتی محکم و زمینی دروازه بتیس را فرو ریخت. بعد از این گل هم بیل جای خود را به آسنسیو داد.

در ادامه نیز دو تیم فرصت های نصف و نیمه ای روی دروازه هم داشتند که در نهایت بازی با همان نتیجه ۶-۱ به پایان رسید و شاگردان زیدان بعد از ۳ تساوی متوالی در لالیگا، بالاخره به مسیر پیروزی برگشتند. ضمن اینکه در این دیدار ایسکو زننده ۱۰۰ـمین گل رئال مادرید تحت هدایت زیدان لقب گرفت.

ترکیب دو تیم و آمار بازی:

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *