پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23871 25 مهر 1395 ساعت [ 12:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج بازی تیم های لژیونرهای ایرانی در شب گذشته ، گلزنی قوچان نژاد

تیم‌های هیرنوین و آلکمار با در اختیار داشتن دو ملی‌پوش ایرانی در هفته نهم اردویژه هلند برابر حریفان خود به یک پیروزی و یک تساوی دست یافتند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم هیرنوین در حضور 85 دقیقه‌ای رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی در زمین گرونیخن به پیروزی ارزشمند 3 بر صفر دست یافت. آربر […]

تیم‌های هیرنوین و آلکمار با در اختیار داشتن دو ملی‌پوش ایرانی در هفته نهم اردویژه هلند برابر حریفان خود به یک پیروزی و یک تساوی دست یافتند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم هیرنوین در حضور 85 دقیقه‌ای رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی در زمین گرونیخن به پیروزی ارزشمند 3 بر صفر دست یافت.

آربر زنلی (7)، سام لارسون (73) و رضا قوچان‌نژاد (82) زننده گل‌های تیم هیرنوین در بازی خارج از خانه برابر گرونیخن بودند. قوچان‌نژاد در دقیقه 85 جای خود را به اسلاوگر داد.

تیم آلکمار نیز شنبه شب با در اختیار داشتن علیرضا جهانبخش میزبان ویتسه بود و با نتیجه تساوی 2 – 2 متوقف شد. موهرن در دقایق 78 و 87 برای تیم آلکمار گلزنی کرد و دو گل ویتسه نیز توسط باکر و وان در دقایق 23 و 58 به ثمر رسید. علیرضا جهانبخش در این دیدار 90 دقیقه در ترکیب آلکمار بازی کرد.

تیم‌های هیرنوین و آلکمار به ترتیب با 18 و 16 امتیاز رتبه‌های سوم و پنجم جدول رده‌بندی اردویژه هلند را در اختیار دارند.

تیم پانیونیوس در حضور دو ملی‌پوش ایرانی خود شکست خانگی در بازی هفته پنجم سوپر لیگ یونان برابر المپیاکوس را پذیرا شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم پانیونیوس امشب (شنبه) در مهم‌ترین بازی هفته پنجم سوپر لیگ یونان میزبان المپیاکوس، مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها بود و با نتیجه 2 بر صفر شکست را پذیرا شد.

بوتیا و لوکا در دقایق 15 و 63 گل‌های تیم المپیاکوس را به ثمر رساندند و  از دقیقه 76 نیز با اخراج رتسوس 10 نفره به بازی ادامه دادند. ولاخوس، بازیکن پانیونیوس نیز در دقیقه 89 از  لامبروپولوس، داور این بازی کارت قرمز دریافت کرد. کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی 90 دقیقه در ترکیب اصلی تیم پانیونیوس بازی کردند، اما نتوانستند مانع شکست خانگی تیم‌شان شوند.

تیم پانیونیوس پس از این شکست با 9 امتیاز همچنان جایگاه سوم جدول رده‌بندی سوپر لیگ یونان را در اختیار دارد و المپیاکوس نیز با 12 امتیاز صدرنشین است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت