پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23874 25 مهر 1395 ساعت [ 12:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کونته: پیروزی برابر لستر تقدیم به روح مادر ویلیان

سرمربی چلسی پیروزی قاطعانه تیمش را به مادر تازه درگذشته بازیکن تیمش تقدیم کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته برتری 3 بر صفر تیمش مقابل لسترسیتی در اولین بازی هفته هشتم لیگ برتر انگلیس را به روح مادر ویلیان، بازیکن آبی‌ها تقدیم کرد. مادر بازیکن چلسی چند روز قبل درگذشت و کونته […]

سرمربی چلسی پیروزی قاطعانه تیمش را به مادر تازه درگذشته بازیکن تیمش تقدیم کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته برتری 3 بر صفر تیمش مقابل لسترسیتی در اولین بازی هفته هشتم لیگ برتر انگلیس را به روح مادر ویلیان، بازیکن آبی‌ها تقدیم کرد.

مادر بازیکن چلسی چند روز قبل درگذشت و کونته با چنین جملاتی در نهایت برتری را به او تقدیم کرد: بهترین بازی چند وقت اخیر را انجام دادیم. وقتی در کار و هدفتان سختکوشی به خرج دهید، لذت پس از برتری و رسیدن به هدف برایتان چند برابر می‌شود.

وی ادامه داد: در تمرینات هفته گذشته، خیلی‌ تلاش و راه‌‌های زیادی را امتحان کردیم تا بلکه سیستم مناسب تیم را بیابیم. مربی باید مثل یک خیاط حرفه‌ای باشد و وصله‌ها را هم بدوزد. در پایان می‌خواهم این پیروزی را به ویلیان و روح مادر تازه درگذشته‌اش تقدیم کنم. در این غم بزرگ کنار بازیکن خوبمان هستیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت