پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23900 25 مهر 1395 ساعت [ 13:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو : داور بازی فردا شب رو به عم تحت فشار قرار داده اند

آقای خاص به آن دسته از کسانی که با زیر سؤال بردن گزینه قضاوت جدال شیاطین سرخ و قرمزپوشان مرسی‌ساید، سعی در تحت فشار قرار دادن این داور انگلیسی داشته‌اند، پاسخی کنایه‌آمیز داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، انتخاب آنتونی تیلور داوری از منطقه وایتن‌شاو در نزدیکی ورزشگاه اولدترافورد برای قضاوت بازی فرداشب (دوشنبه) […]

آقای خاص به آن دسته از کسانی که با زیر سؤال بردن گزینه قضاوت جدال شیاطین سرخ و قرمزپوشان مرسی‌ساید، سعی در تحت فشار قرار دادن این داور انگلیسی داشته‌اند، پاسخی کنایه‌آمیز داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، انتخاب آنتونی تیلور داوری از منطقه وایتن‌شاو در نزدیکی ورزشگاه اولدترافورد برای قضاوت بازی فرداشب (دوشنبه) تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول در آنفیلد با اعتراضاتی از سوی هواداران لیورپول همراه بوده است و در این بین حتی کسانی مانند کیث هاکت، داور پیشکسوت فوتبال انگلیس هم بر جنجال‌ها دامن زده‌اند و  انتخاب تیلور را اقدامی ناعادلانه دانسته‌اند.

ژوزه مورینیو، سرمربی من‌یونایتد اما نسبت به قضاوت تیلور در این بازی چندان خوش‌بین‌ نیست، البته نه به خاطر ضعیف بودن عملکرد او بلکه به خاطر جوسازی کسانی که انتخاب وی را به خاطر نزدیک بودن محل زادگاهش به خانه شیاطین سرخ زیر سؤال می‌برند.

مورینیو در این خصوص گفت: من فکر می‌کنم که آقای تیلور داور بسیاری خوبی است، اما به نظر من یک نفر دارد تلاش می‌کند که روی او فشار بیاورد و به همین دلیل فکر می‌کنم که داشتن یک قضاوت خوب در این بازی برای تیلور کار سختی خواهد بود. من نظر خودم را دارم، اما یکسری چیزها را فهمیده‌ام و از بارها تنبیه شدنم به خاطر گفتن برخی جملات درس گرفته‌ام. به همین دلیل دیگر نمی‌‌خواهم چیزی درباره این موضوع بگویم.

مورینیو در دو سه فصل گذشته به خاطر اظهارات جنجالی‌اش درباره داوران انگلیس از جمله زمانی که گفت داورانی را که اشتباه می‌کنند هم باید از ورود به ورزشگاه‌ها محروم کرد و داوران از اعلام پنالتی به سود چلسی می‌ترسند، بارها مجازات شده است. او ظاهراً او دیگر نمی‌خواهد نقره‌داغ شود.

مورینیو در ادامه گفت که بازیکنانش با حفظ خونسردی خود در بازی برابر لیورپول می‌توانند زحمت تیلور را برای قضاوت بازی کم کنند. وی ادامه داد: این کاری است که ما در تمام طول فصل انجام می‌دهیم. آمار انضباطی بازیکنان ما واقعاً خوب است و در این سطح از بازی‌ها، از نظر انضباطی هیچ مشکلی نداریم. ما تیمی هستیم که منضبط بازی می‌کند و این نتیجه همان چیزهایی است که در جلسات‌مان با نمایندگان لیگ برتر و داوران به ما گفته می‌شود. ما داوران را نمی‌کوبیم و سعی می‌کنیم که در کنار زمین رفتاری شایسته داشته باشیم. بنابراین موضوع عملکرد بازیکنان‌مان از نظر انضباطی چیزی نیست که نگرانش باشیم.

تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول از ساعت 22:30 در ورزشگاه آنفیلد برابر هم قرار می‌گیرند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت