پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23902 25 مهر 1395 ساعت [ 13:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

میلان و ولفسبورگ به دنبال خرید دپای

مهاجم هلندی تیم فوتبال شیاطین سرخ دو مشتری جدی دارد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ممفیس دپای که در تابستان 2015 با قراردادی 26 میلیون پوندی از پی‌اس‌وی آیندهوون به منچستریونایتد پیوست، اوضاعش با حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت مربیگری شیاطین سرخ تغییر کرد. این مهاجم هلندی که فصل گذشته 29 بازی لیگ برتری […]

مهاجم هلندی تیم فوتبال شیاطین سرخ دو مشتری جدی دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ممفیس دپای که در تابستان 2015 با قراردادی 26 میلیون پوندی از پی‌اس‌وی آیندهوون به منچستریونایتد پیوست، اوضاعش با حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت مربیگری شیاطین سرخ تغییر کرد. این مهاجم هلندی که فصل گذشته 29 بازی لیگ برتری انجام داد و تنها موفق به زدن دو گل شد، این فصل تنها در سه بازی فرصت حضور در زمین را پیدا کرده و شایعه جدایی‌اش از جمع پرافتخارترین تیم انگلیس مطرح است.

براساس گزارش روزنامه «دیلی‌اکسپرس» انگلیس، باشگاه میلان وضعیت دپای 22 ساله را زیرنظر دارد تا در صورت امکان این مهاجم جوان را در ماه ژانویه و در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی به خدمت بگیرد. این در حالی است که روز گذشته نشریه «بیلد» آلمان در گزارشی مدعی شد که ولفسبورگ هم به‌دنبال جذب مهاجم هلندی شیاطین سرخ است.

با این وجود دپای اخیراً در مصاحبه‌ای عنوان کرد که ژوزه مورینیو به او اعتقاد دارد و برای تصاحب جایگاه خود در باشگاه رؤیایی‌اش خواهد جنگید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت