خانه / اخبار فوتبال ایران / اخرین بازی هفته هشتم : گسترش فولاد 3 – 0 پدیده
gostaresh folald logo

اخرین بازی هفته هشتم : گسترش فولاد 3 – 0 پدیده

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در هفته هشتم به نخستین پیروزی خود در لیگ شانزدهم دست پیدا کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین مسابقه هفته هشتم لیگ برتر تیم های فوتبال گسترش فولاد تبریز و پدیده مشهد عصر امروز یکشنبه در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری ۳ بر صفر شاگردان کمالوند خاتمه یافت تا اولین پیروزی تیم تبریزی در لیگ شانزدهم رقم بخورد.

در این مسابقه گسترش فولاد با ترکیب فرناندو ده خسوس، محمد امین درویشی، مرتضی اسدی، لوسیانو پریرا، مگنو باتیستا، مسعود ابراهیم زاده، بابک حاتمی، داریوش شجاعیان، سید محسن حسینی، رضا خالقی فر و علیرضا نقی زاده پا به این میدان گذاشت.

در تیم پدیده هم مجتبی روشنگر، حسین زامهران، محمدحسین مرادمند، حسن جعفری، رضا ناصحی، فریبرز گرامی، یونس شاکری، میلاد کمندانی، معین عباسیان، کریم احمدی و مهرداد کفشگری در ترکیب اصلی به میدان رفتند.

نیمه اول این مسابقه با تک گل رضاخالقی فر به سود گسترش فولاد به پایان رسید. در نیمه دوم گسترش فولاد تبریز دو بار دیگر توسط خالقی فر و پریرا به گل رسید تا اولین پیروزی فصل خود را کسب کند.

گسترش فولاد تبریز با این پیروزی ۸ امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به تیم های سایپا و صبا در رده دوازدهم جدول قرار گرفت. پدیده هم با ۷ امتیاز در رده پانزدهم جدول ایستاده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *