خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / طالب لو :کلین شیت ها به نام فولاد است
vahid taleb lo

طالب لو :کلین شیت ها به نام فولاد است

دروازه بان تیم فولاد خوزستان ضمن تاکید بر اینکه «کلین شیت‌هایش» متعلق به کار تیمی فولاد است نه شخص او گفت: برای موفق شدن هنوز اول راه هستیم و باید تمرکزمان را حفظ کنیم.

سایت تیفوسی : وحید طالب لو در مورد چهار «کلین شیت» خود در فولاد به خبرنگار مهر گفت: کلین شیت که واژه جدیدی است پیشترها این واژه وجود نداشت و ما بازی های زیادی را گل دریافت نمی کردیم اما امروز خدا شاهد است آنقدر مردم لطف دارند که این موضوع برای ما هم مهم شده است. با این حال باید بگویم کلین شیت اصلا فردی نیست و متعلق است به تیم.

طالب لو در ادامه گفت: هرگونه موفقیتی بستگی به هدفگذاری تیم دارد وگرنه دروازه بان ممکن است اگر به موفقیت شخصی خود فکر کند، تیم را عقب نگه دارد تا خودش کلین شیت کند که در آن صورت اهداف تیم را به هم ریخته و البته موفقیت را از تیم خودش می گیرد.

وی در مورد فولاد و نتایج اخیر خوب این تیم گفت: تازه اول راه هستیم و باید خیلی تلاش کنیم تا موفقیت بیشتری به دست آوریم و جواب محبت مردم را بدهیم. باید برای دیدارهای بعدی تمرکزمان را حفظ کنیم و با قدرت جلو برویم.

دروازه بان تیم فولاد در پایان تاکید کرد: فولاد شخصیت خوبی گرفته و استرس اول فصل را از خود دور کرده باید تلاش کنیم این تمرکز را حفظ کنیم.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *