پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23932 25 مهر 1395 ساعت [ 21:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

محرم نویدکیا با لباس شخصی در تمرین حاضر شد ، تصمیم قطعی برای خداحافظی

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که تصمیم خود را برای خداحافظی از میادین گرفته و دیگر نمی‌خواهد برای سپاهان بازی کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محرم نویدکیا امروز با لباس شخصی در تمرین سپاهان حاضر شد. برخی هم‌تیمی‌های محرم منتظر بودند او با تیم تمرین کند اما نویدکیا به هم […]

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که تصمیم خود را برای خداحافظی از میادین گرفته و دیگر نمی‌خواهد برای سپاهان بازی کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محرم نویدکیا امروز با لباس شخصی در تمرین سپاهان حاضر شد. برخی هم‌تیمی‌های محرم منتظر بودند او با تیم تمرین کند اما نویدکیا به هم تیمی‌هایش گفت که به هیچ عنوان قصد بازی ندارد و می‌خواهد به دیدار محسن طاهری، مدیرعامل باشگاه برود تا این موضوع را به مسئولان باشگاه هم اعلام کند.

نویدکیا به مسئولان سپاهان هم گفت که تصمیم او برای خداحافظی تغییر نمی‌کند و حتی تاکید کرده که باشگاه می‌تواند نام او را از لیست خارج کند. در این میان باشگاه سپاهان درصدد است در یک بازی خاص که تعداد تماشاگران سپاهان زیاد است، نویدکیا از فوتبال خداحافظی کند و حتی گفته می‌شود باشگاه سپاهان درصدد است مراسم خداحافظی او در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت