پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23934 25 مهر 1395 ساعت [ 21:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایکاردی به معذرت خواهی افتاد !!!

کاپیتان اینتر بابت اظهاراتی که در کتابش منتشر شده از هواداران این تیم عذرخواهی کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، درگیری لفظی مائورو ایکاردی با یکی از هواداران متعصب اینتر موسوم به «کوروا نورد» که در بخشی از کتاب شرح‌حال این مهاجم آرژانتینی آمده، برای اینتر و این بازیکن حاشیه‌ساز شده است، به طوری […]

کاپیتان اینتر بابت اظهاراتی که در کتابش منتشر شده از هواداران این تیم عذرخواهی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، درگیری لفظی مائورو ایکاردی با یکی از هواداران متعصب اینتر موسوم به «کوروا نورد» که در بخشی از کتاب شرح‌حال این مهاجم آرژانتینی آمده، برای اینتر و این بازیکن حاشیه‌ساز شده است، به طوری که در جریان بازی امروز (یکشنبه) خانگی این تیم برابر کالیاری، هواداران دوآتشه نراتزوری نسبت به این موضوع واکنش تندی نشان دادند و ایکاردی را کاپیتان خود ندانستند.

مائورو ایکاردی هم درست پیش از بازی اینتر برابر کالیاری در واکنش به رفتار هواداران اینتر پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» منتشر کرد. در این پیام آمده است:

هواداران عزیز، من شگفت‌زده و در عین حال ناامید شدم. سورپرایز شدم، چون من تنها این حقیقت را که در آن لحظه چطور از کوره در رفتم، شرح دادم، آن هم در شرایطی که آدرنالین بازی و دوران بدی که تیم در آن قرار داشت با آن حس ترکیب شده بود. تنها می‌خواستم از جو آن ماجرا یک جمع‌بندی کلی داشته باشم. البته ممکن است که در کتابم از برخی کلمات اغراق‌آمیز استفاده کرده باشم.

در مورد کتاب شرح حالم از واژه آشوبگر استفاده کردم نه کوروا نورد. در کتابم نوشته‌ام که از واژه‌های تهدید‌آمیز علیه هواداران استفاده کردم که نباید این کار را می‌کردم. بابت هرج و مرجی که به وجود آمده، ناراحت هستم. من تنها می‌خواستم ماجرایی را که اتفاق افتاده بود، تشریح کنم. اگر کمی مغز داشتم، قطعاً این ریسک را نمی‌کردم که به هواداران دو آتشه اینتر توهین کنم. من واقعاً قصد توهین و بی‌احترامی به کسی را نداشتم.

بازوبند کاپیتانی نشانگر رؤیای کودکی‌ام هست، لذتی که از بستن بازوبند کاپیتانی اینتر گرفتم را اول به خانواده‌ام و سپس به خودم دادم. شما هواداران کسی هستید که هر یکشنبه پس از گلزنی به سمت شما می‌آیم و اولین کسانی هستید که دوست دارم در آغوش‌تان بکشم، چون عاشق اینتر هستم. تا دقایقی دیگر پا به زمین می‌گذارم، بنابراین نمی‌توانم بیش از این برای‌تان بنویسم. امیدوارم درک کنید که چقدر برای من مهم هستید، چقدر برایم محترم هستید و چقدر دوست‌تان دارم، حتی اگر من را هو کنید.

به عنوان کاپیتان تنها از شما می‌خواهم که کنار اینتر بمانید و کاری را کنید که همیشه می‌کردید، چون من و هم‌تیمی‌هایم به شما نیاز داریم.

اینتر در دیدار امروزش برابر کالیاری در ورزشگاه سن‌سیرو 2 بر یک مغلوب شد، دیداری که ایکاردی در دقیقه 26 یک ضربه پنالتی را برای نراتزوری به هدر داد و از سوی هواداران خودی هو شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت