پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23959 26 مهر 1395 ساعت [ 11:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دادگاه بیرانوند برگزار شد + گزارش و عکس

وکیل حقوقی دروازه‌بان پرسپولیس در مورد حضور این بازیکن در دادسرای فرهنگ و رسانه گفت: برداشت‌ شاکی از حرف‌های موکلم اشتباه بوده است. سایت تیفوسی مصطفی سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده شکایت شرکت بهنام پیشرو از علیرضا بیرانوند، گفت: طبق احضاریه دادسرا، وارد جلسه شدیم. […]

وکیل حقوقی دروازه‌بان پرسپولیس در مورد حضور این بازیکن در دادسرای فرهنگ و رسانه گفت: برداشت‌ شاکی از حرف‌های موکلم اشتباه بوده است.

سایت تیفوسی مصطفی سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده شکایت شرکت بهنام پیشرو از علیرضا بیرانوند، گفت: طبق احضاریه دادسرا، وارد جلسه شدیم. از موکل من به اتهام نشر اکاذیب شکایت شده و باید در این مورد به قاضی پرونده توضیحاتی می‌دادیم.

وی ادامه داد: این در حالی است که بیرانوند از باشگاه نفت تهران طلبکار است و برای احقاق حق خود دست به انجام مصاحبه زده اما برداشت‌ها از مصاحبه موکلم بد و اشتباه بوده و به همین علت گفته‌اند آن حرف‌ها کذب محض است. بیرانوند فقط برای دریافت پولش مصاحبه کرده و این موضوع به خاطر احقاق حق بوده است نه مشکل شخصی.

وکیل دروازه‌بان تیم ملی در مورد اقداماتی که انجام داده، گفت: دفاعیات‌مان را آغاز کرده‌ایم و حالا باید مدارکی دال بر اثبات طلب بسیار زیاد بیرانوند از باشگاه نفت را به دادسرا و قاضی این پرونده ارائه دهیم. مدارک نیز موجود است و مشخصاً بیرانوند در این پرونده طلبکار مالی تلقی می‌شود.

سلیمانی در مورد زمان احتمالی برای حل مشکل این پرونده اظهار داشت: این موضوع در حیطه تصمیم‌گیری قاضی است اما شاید حدود 5 ماه درگیر پرونده باشیم. به هر حال دفاعیات را انجام می‌دهیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی در پایان گفت: بیرانوند فقط به خاطر مصاحبه‌هایش در دادسرا حاضر شده و حضور او در اینجا هیچ دلیل دیگری ندارد.

علیرضا بیرانوند

دروازه‌بان پرسپولیس در دادسرای فرهنگ و رسانه، دلایل خود برای صحبت علیه مدیرعامل شرکت بهنام‌پیشرو را به زبان آورد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند در این جلسه وقتی با سؤالی از جانب قاضی پرونده در مورد دلایل انجام مصاحبه‌های تند علیه مدیران باشگاه نفت و مدیرعامل شرکت بهنام‌پیشرو مواجه شد، گفت: من تحت فشار روانی بابت مطالباتم بودم و از این رو، انتظار داشتم مشکلم را حل کنند.

وی گفت: قرارداد داشتم و فقط پولم را می‌خواستم. وقتی متوجه شدم در پرداخت پول، تاخیر دارند آن مصاحبه‌ها را انجام دادم.

بررسی روی این پرونده همچنان ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت