خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / پاسخ حرفه ای رامین رضاییان به اظهارات جنجالی دستیار برانکو
ramin-rezaeian

پاسخ حرفه ای رامین رضاییان به اظهارات جنجالی دستیار برانکو

سرتن چوک دستیار برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته اظهاراتی جنجالی در اینستاگرام داشت و به انتقاد  از رامین رضاییان پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، چوک در مکالمه ای اینستاگرامی با یکی از هواداران پرسپولیس به انتقاد از رامین رضاییان و حامیان بازی او در پرسپولیس پرداخته و گفته بود «این بازیکن سرعت ندارد و مخاطبان باید از سرمربی تیم ملی انتقاد کنند که حسین ماهینی را به تیم ملی دعوت نمی کند. شما(هواداران) باید فشار بیاورید تا ماهینی به جای رضاییان و کمال کامیابی نیا به جای تیموریان و دژاگه به تیم ملی دعوت شود.»

رضاییان در پاسخ به این مسئله در صفحه اینستاگرامش نوشت: «من به عشق شماها هواداران همه کاری میکنم از دیروز و دیشب یه عکس هایی پخش شده از کمک مربی تیم من پرسپولیس که قابل احترام بوده برایم یک حرف هایی زده که من در جوابش خیلی حرف ها میتونم بزنم ولی الان سکوت میکنم. چون پرسپولیس بزرگتر از هر شخصی است دست پیشکسوت های پرسپولیس را هم میبوسم که انقدر به من لطف دارند مثل شما هواداران… منم الان به یک دلیل سکوت میکنم اونم به عشق شما هواداراست همین…دوستون دارم با قلبم به امید قهرمانی پرسپولیس.»

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *