پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23997 26 مهر 1395 ساعت [ 20:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رسمی؛ ایکاردی کاپیتان اینتر باقی ماند

مهاجم آرژانتینی اینتر همچنان بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو خواهد بست. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، باشگاه اینتر ایتالیا با انتشار بیانیه ای اعلام کرده مائورو ایکاردی به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین جریمه خواهد شد اما بازوبند کاپیتانی از او گرفته نمی شود. هواداران افراطی اینتر روز گذشته به دلیل عصبانیت […]

مهاجم آرژانتینی اینتر همچنان بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو خواهد بست.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، باشگاه اینتر ایتالیا با انتشار بیانیه ای اعلام کرده مائورو ایکاردی به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین جریمه خواهد شد اما بازوبند کاپیتانی از او گرفته نمی شود.

هواداران افراطی اینتر روز گذشته به دلیل عصبانیت از بخشی از کتاب زندگینامه ایکاردی خواهان برخورد جدی باشگاه با این بازیکن و پس گرفتن بازوبند کاپیتانی از او شدند.

در بیانیه اینتر آمده:

پس از جلسه ای که امروز میان مدیران باشگاه و مائورو ایکاردی برگزار شد، باشگاه اینتر اعلام می کند که کاپیتان به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین داخلی باشگاه جریمه خواهد شد.

در این بیانیه همچنین از قول ایکاردی آمده:

دو روز گذشته لحظات غم انگیزی از دوران حضور من در نراتزوری بودند. در داخل خانواده لحظات دشوار و سوتفاهمات رخ می دهد. من همیشه فکر کردم که اینتر قبل از هر چیزی یک خانواده بزرگ است.

همه این مسائل از یک صفحه در کتاب زندگینامه من که با عجله نوشته شده بود شکل گرفت. صفحه ای که لحنش مناسب نبود و واقعا متاسفم که هواداران اینتر درگیر این ماجرا شدند. افراد زیادی مورد توهین قرار گرفتند اما همیشه باید سعی کنیم اتفاقات را پشت سر بگذاریم و به آینده بنگریم. به همین دلیل دوست دارم از همه عذرخواهی کنم و تلاش می کنم آن صفحات را از کتاب حذف کنم تا کسی احساس خیانت و یا تهدید شدن نکند.

امروز با باشگاه صحبت کردم و چون همه یک هدف مشترک داریم تصمیم گرفتیم این اتفاق غم انگیز را پشت سر بگذاریم. ما بهترین ها را برای اینتر می خواهیم چون هیچ چیزی بزرگتر از این باشگاه نیست. به همین دلیل تمامی تصمیمات باشگاه را قبول کردم. سعی می کنم در آینده دقت بیشتری بکنم. حالا متحدتر از همیشه ما می توانیم برای تعهدهای پیشرو با بیشترین اراده آماده شویم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت