خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو: کنترل بازی دیشب در دستان منچستر یونایتد بود
moriniho-manutd

مورینیو: کنترل بازی دیشب در دستان منچستر یونایتد بود

مورینیو از نمایش تیمش در مقابل لیورپول ابراز رضایت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در اخرین بازی از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، منچستر یونایتد در خانه لیورپول به میدان رفت که تیم مورینیو موفق شد از این بازی خارج از خانه، یک امتیاز کسب کند، آقای خاص بعد از این مسابقه گفت:

بازی خیلی سختی برای هر دو تیم بود. ولی تصور می کنم بازی بیشتر برای حریف سخت بود. در بیشتر زمان مسابقه، کنترل بازی در دستان ما بود. البته در نیمه دوم، ده خیا دو سیو عالی انجام داد که منطبق بر روند بازی نبود. در مجموع، کنترل بازی در دستان تیم ما بود، نه فقط از منظر تاکتیکی، بلکه از جنبه احساسی نیز همینطور بود. ما روی جو آنفیلد تاثیر گذاشتیم.

ما یک فرصت خوب گلزنی داشتیم که تصور می کردم زلاتان آن را گل می کند ولی این اتفاق نیفتاد. در جلوی زمین انتظار داشتم بُرندگی بیشتری را ببینم. به این فکر می کردم که رشفورد را پشت زلاتان ببرم ولی او مصدوم شد و مجبور به تعویض شدم. بنابراین در آن لحظه فکر کردم حالا که بردن سخت شده است، حداقل نبازیم.

از سبک بازی تیم راضی ام. به دنبال مالکیت صرف روی توپ نبودیم. این سبکی از بازی بود که آن را طرح ریزی کرده بودیم. می دانستیم که آن ها پرفشار از جلوی زمین پرس می کنند. می دانستیم با این شرایط، گل زدن برای آن ها سخت می شود. تلاش ما هم این بود که گل بزنیم و پیروز مسابقه شویم.

سعی کردیم در هر دو نیمه خوب بازی را آغاز کنیم، اما آن ها تیم خوبی هستند. شما رسانه ها سعی دارید لیورپول را آخرین شگفتی جهان بنامید، اما اینطور نیست، با این وجود لیورپول تیم بسیار خوبی است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *