خانه / خبرهای فوتبال خارجی / یورگن کلوپ : بازی خوبی نبود
liverpool_press_conf-kelopp

یورگن کلوپ : بازی خوبی نبود

سرمربی لیورپول اعتقاد دارد این تیم برای توقف خانگی مقابل منچستر یونایتد تنها باید خودش را سرزنش کند.

سایت نیفوسی به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ پس از تساوی بدون گل خانگی تیمش مقابل منچستر یونایتد در هفته هشتم لیگ برتر عنوان کرد لیورپول به اندازه کافی شجاع نبوده است.

کلوپ پس از بازی به Sky Sports گفت:

احساس درهمی دارم. از بازی خوشحال نیستم. بازی گیج کننده ای بود. به آن خوبی که می توانستیم بازی نکردیم و این مشکل خودمان است. بازی را نسبتا خوب آغاز کردیم و از همان ابتدا با دفاع حریف مواجه شدیم اما شجاع نبودیم.

به اندازه کافی آرام نبودیم. برای ارسال پاس های درست صبر نکردیم. در موقعیت های تک به تک قرار گرفتیم اما حریف از قدرت بدنی اش استفاده کرد. شاید آن ها در این زمینه از ما بهتر بودند اما موقعیت های جدی خلق نکردند. ما دو یا سه بار ده خیا را وادار به واکنش کردیم اما عملکردمان آنقدری که باید خوب نبود. این نخستین کلین شیت فصل ما بود پس حداقل از این موضوع خوشحال هستم.

تمام خطاهای کوچکی که بازیکنان یونایتد انجام دادند، مشکلی نیست. فوتبال اینگونه است. آن ها می خواستند یک امتیاز بگیرند و یا پیروز شوند و ما باید از این روش بازی آن ها استفاده می کردیم. باید قدرت آن ها را به نقطه ضعف شان تبدیل می کردیم اما نتوانستیم این کار را بکنیم. سبک بازی یونایتد همین است و مشکلی وجود ندارد. شما باید به سبک بازی آن ها احترام بگذارید.

ما نمی خواهیم اینگونه بازی کنیم اما من قبول می کنم که ما تنها یک امتیاز گرفتیم. اتفاقات بدتری در دنیا نسبت به این موضوع وجود دارد. هنوز در ابتدای فصل هستیم. بزرگترین تعریفی که از عملکرد داور می توانم بکنم این است که هیچ کس الان راجع به او صحبت نمی کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *