پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24033 27 مهر 1395 ساعت [ 16:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قوچان‌نژاد: هیرنوین در هر بازی بهتر می‌شود

ملی‌پوش ایرانی هیرنوین هلند تأکید کرد که این تیم در هر بازی اردویژه هلند بهتر می‌شود و این حرف او فقط یک کلیشه نیست. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم هیرنوین دربی شمال هلند در هفته نهم اردویژه برابر گرونیخن را با پیروزی سه بر صفر جشن گرفت و رضا قوچان‌نژاد، مهاجم این تیم […]

ملی‌پوش ایرانی هیرنوین هلند تأکید کرد که این تیم در هر بازی اردویژه هلند بهتر می‌شود و این حرف او فقط یک کلیشه نیست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم هیرنوین دربی شمال هلند در هفته نهم اردویژه برابر گرونیخن را با پیروزی سه بر صفر جشن گرفت و رضا قوچان‌نژاد، مهاجم این تیم زننده گل سوم بود.

سایت خبری باشگاه هیرنونن هلند درباره عملکرد قوچان‌نژاد در این بازی نوشت: مهاجم تیم ملی ایران پس از همراهی این تیم در دو بازی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به تمرینات هیرنوین بازگشت و پس از یک جلسه تمرینی در ترکیب اصلی این تیم برابر گرونیخن به میدان رفت.

قوچان‌نژاد درباره پیروزی سه بر صفر هیرنوین در دربی شمال هلند برابر گرونیخن گفت: برای پیروزی و انجام یک بازی خوب به گرونیخن رفتیم و این مسئله کاملا نمایان بود. بازیکنان هیرنوین تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بودند و هر بازیکنی برای پیروزی در بازی دربی مسئولیت خاص خودش را داشت.

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین اظهار داشت: خوشحالم که هدیه خوبی به هواداران در بازی دربی دادیم، برای ما کسب سه امتیاز بسیار مهم بود. کسب دو پیروزی برابر نایخمن و گرونیخن برای من از هر اتفاق دیگر بیرونی مهمتر بود و از این بابت خیلی خوشحال هستم.

قوچان‌نژاد در رابطه با قرار گرفتن هیرنوین در جایگاه سوم جدول رده بندی اردویژه هلند گفت: شاید این حرف من کلیشه باشد، اما حقیقت این است که بازی به بازی بهتر می‌شویم. هم اکنون در وضعیت بسیار خوبی به سر می‌بریم، اما فقط 9 هفته از اردویژه گذشته است. باید این روند پیشرفت را در هفته‌های آینده نیز ادامه دهیم و اگر بتوانیم این کار را کنیم دیگر نگرانی نخواهیم داشت.

وی عنوان کرد: آغاز بسیار زیبایی در فصل جدید اردویژه هلند داشتیم و مسئله مهم هیرنوین در شرایط فعلی ادامه این روند فوق العاده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت