خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / رحمانی: آن موقع که نیمکت نشین بودم هم حاشیه درست نکردم چه برسد به حالا
bakhtiar-rahmani-esteghlal

رحمانی: آن موقع که نیمکت نشین بودم هم حاشیه درست نکردم چه برسد به حالا

هافبک استقلال تهران گفت: کاوه اگر به حرف های من گوش بدهد همه ضربه های ایستگاهی اش گل می شود.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، بختیار رحمانی که در چند بازی اخیر استقلال توانسته بار دیگر اعتماد منصوریان را جلب کند و به روزهای خوب خودش بازگردد، به دلیل رفتاری که بعد از تعویضش در بازی مقابل سیاه جامگان داشت، بار دیگر به صدر اخبار برگشته است.

با دیدن منصورخان خیالم راحت شد

رحمانی در خصوص عیادت از منصور پورحیدری گفت: می خواستم زودتر از اینها به ملاقات منصورخان بروم چون او اسطوره باشگاه استقلال است و زحمات زیادی برای این باشگاه کشیده است. خدا را شکر دیروز که ایشان را دیدم خیالم راحت شد. حالش خوب بود و امیدوارم هر چه زودتر از بستری بیماری رها شود و او را در کنار خودمان ببینیم.

نگران استقلال بود

وی ادامه داد: دوست داشتم برای پورحیدری گل ببرم و به همین خاطر یک دسته گل آبی برایش گرفتم. چیزی که از همه بیشتر برایم جالب بود این بود که منصورخان با آن وضعیت نگران استقلال بود و می گفت در جدول چندم هستیم و شرایط چطور است. به او گفتم خیالش راحت باشد چون به زودی به جایگاه بالاتر در جدول خواهیم رسید.

وقتی منصور پورحیدری را در آن وضعیت دیدم خیلی ناراحت شدم. انشاالله هرچه زودتر منصورخان سلامتی اش را به دست آورد چون حضورش برای ما یک نعمت است. بچه که بودم همیشه عاشق پورحیدری بودم و الان هم حضورش برای ما یک غنیمت است.

چشم دیدن موفقیت من را ندارند

رحمانی در خصوص حواشی اخیر تصریح کرد: نمی دانم چرا این همه حرف و حدیث برای استقلال درست می کنند. فکر می کنم بعضی ها چشم دیدن اینکه من در استقلال حضور دارم را ندارند و از اینکه تیم هر روز بهتر و بهتر می شود ناراحت هستند. روز بازی با سیاه جامگان هم وقتی تعویض شدم خداوکیلی زانویم درد می کرد. خیلی ها درباره این حرکت من حرف زدند. جالب است بدانید بعد از بازی هیچ کس به من نگفت چرا آن حرکت را انجام دادی.

هر بازیکنی از تعویض ناراحت می شود

وی اضافه کرد: آنهایی که برای من حاشیه درست می کنند بدانند اگر می خواستم ناراحت بشوم در آن چند بازی که به میدان نرفتم ناراحت می شدم. این را هم می گویم هر بازیکنی در آن دقایق از بازی وقتی تعویض شود ناراحت می شود اما حتما سرمربی اهدافی دارد و باید به نظر او احترام گذاشت. من همیشه این قانون را رعایت می کنم. چیز خاصی اتفاق نیفتاد اما بعضی ها دوست دارند هر مساله را بزرگنمایی کنند. واقعا نمی دانم بختیار رحمانی چه هیزم تری به بعضی ها فروخته است.

سرم را برای استقلال می دهم

هافبک میانی استقلال در ادامه اظهار داشت: من هم در زندگی شخصی و هم در فوتبالم با هیچ کس مشکلی ندارم. اگر علی آقا مرا به میدان بفرستد در خدمت تیم هستم و حتی سرم را برای تیم می دهم. اگر هم بازی نکنم از بیرون برای موفقیت تیم دعا می کنم. برای رسیدن به استقلال خیلی زحمت کشیدم و این تیم را واقعا دوست دارم. پیشنهادات مالی بهتری به من شد اما چون این تیم را دوست داشتم همه آنها را رد کردم. الان هم دنبال اخبار مطرح شده در رسانه ها نیستم. گاهی اوقات اگر وقت کنم اخبار گوش می کنم و در این میان برایم مهم نیست که چه کسی درباره من چه می گوید.

به کاوه گفته بودم گل می زنی

وی در خصوص گلزنی کاوه رضایی نیز گفت: کاوه اگر به حرف های من گوش بدهد همه ضربه های ایستگاهی اش گل می شود. من می دانستم آن توپ گل می شود چون او اینگونه ضربات را خوب می زند. انشاالله همیشه بتواند گلزنی کند. قبل از بازی به او گفته بودم گلزنی می کنی.

سایپا رقیب سختی است

رحمانی دیدار با سایپا را بازی سختی برای تیمش دانست: تیم های حسین فرکی همیشه خوب فوتبال بازی می کنند. من بازی قبلی این تیم مقابل تراکتورسازی را دیدم. امیدوارم هواداران هم روز جمعه به ورزشگاه بیایند تا به این روند خوبمان ادامه دهیم.

به همه احترام می گذارم

وی در پایان اظهار داشت: باز هم تاکید می کنم که برای استقلال حاشیه درست نکنید. نمی دانم چرا این اتفاقات می افتد اما یکسری منتظرند من یک حرکتی انجام دهم و حاشیه درست کنند. شاید مشکل من این است که جواب هیچ کسی را نمی دهم. من همیشه به همه احترام می گذارم و امیدوارم دیگر حاشیه ای برای استقلال درست نشود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *