خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اینترمیلان / اعتراض هواداران اینتر به پس نگرفتن بازوبند کاپیتانی از ایکاردی
icardi

اعتراض هواداران اینتر به پس نگرفتن بازوبند کاپیتانی از ایکاردی

گروهی از هواداران دوآتشه باشگاه اینتر با انتشار بیانیه‌ای مخالفت خود را با تصمیم مدیران این باشگاه برای حفظ ایکاردی به عنوان فرمانده نراتزوری در زمین بازی اعلام کردند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اینتر اعلام کرده است که کاپیتانش مائورو ایکاردی را به خاطر جو متشنجی که با اظهارات اخیرش برای آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان ساخته، مجازات خواهد کرد اما بازوبند کاپیتانی را از او نخواهد گرفت. این تصمیم باشگاه اینتر اما خشم هواداران را از دست مهاجم آرژانتینی‌شان کاهش نداده و آنها همچنان خواهان پس گرفته شدن بازوبند کاپیتانی تیم از او هستند.

گروه هواداران دوآتشه اینتر موسوم به «اولتراهای قوس شمالی» در بیانیه‌ای نوشته‌اند:« بگذارید شفاف حرف‌مان را بزنیم. بسیاری نخواسته‌اند دلیلی که ما برای خواسته‌مان داریم را درک کنند. ماجرای گرفته شدن پیراهن ایکاردی از دستان یک هوادار کم سن‌و‌سال، آن‌طور که در کتاب شرح و حال او گفته شده، چیزی جز یک داستان ساختگی نیست. ایکاردی بابت لحن بدش عذرخواهی کرده است نه بابت محتوای کلامش. به نظر ما و هر هوادار دیگری، کاپیتان اینتر باید یک الگو باشد، الگویی با تجربه، کاریزما، تواضع، اتحاد و هوش، الگویی مثل پیکی، فاکتی، ماتزولا، برگومی و زانتی و در واقع هر کسی با ویژگی‌های اخلاقی متضاد با آنچه ایکاردی دارد. از این رو ما نمی‌توانیم موافقت خود را با بیانیه مسئولان باشگاه اینتر اعلام کنیم. درک می‌کنیم که هدف از چنین تصمیمی، انگیزه دادن است اما نمی‌توانیم آن را بپذیریم. ایکاردی برای ما تمام شده است و دیگر نمی‌خواهیم درباره این موضوع حرفی بزنیم. او کاپیتان ما نیست و هرگز نخواهد بود.

به تشنج کشیدن شدن جو اینتر و تیرگی روابط میان هواداران و کاپیتان تیم در حالی است که نراتزوری پنجشنبه این هفته در لیگ اروپا باید به مصاف ساوتهمپتون برود و دو شکست تحقیر‌آمیز قبلی‌ خود در این رقابت‌ها را برای زنده نگه داشتن شانس صعودش به مرحله بعد، جبران کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *