پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24062 27 مهر 1395 ساعت [ 20:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیمئونه : روستوف تیم خطرناکی است

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید در آستانه مصاف شاگردانش با روستوف از بازیکنان هجومی این تیم به عنوان بازیکنانی خطرناک یاد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید از ساعت 22:15 فردا شب (چهارشنبه) در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپای فصل جاری میهمان روستوف روسیه خواهد بود، تیمی که سردار […]

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید در آستانه مصاف شاگردانش با روستوف از بازیکنان هجومی این تیم به عنوان بازیکنانی خطرناک یاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید از ساعت 22:15 فردا شب (چهارشنبه) در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپای فصل جاری میهمان روستوف روسیه خواهد بود، تیمی که سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی، مهاجمان تیم ملی ایران را در اختیار دارد.

آزمون و عزت‌اللهی با بازی‌های خوبی که در مراحل مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به خصوص در پلی‌آف برابر آژاکس ارائه کردند، سهم بسزایی در صعود غیرمنتظره نایب قهرمان لیگ برتر روسیه به جمع 32 تیم مرحله گروهی این رقابت‌ها داشتند و به همین دلیل دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید از آنها به عنوان بازیکنانی خطرناک یاد کرد.

سیمئونه در کنفرانس خبری قبل از بازی در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری تسنیم در این خصوص که آیا برنامه‌ای برای مهار بازیکنان ایرانی روستوف دارد، اظهار داشت: من چند از بازی‌ از روستوف دیده‌ام از جمله بازی‌های اخیر این تیم در لیگ قهرمانان اروپا. باید بگویم که روستوف تیم خطرناکی است چون کاملاً و دقیقاً می‌داند که چه هدفی را در بازی‌اش دنبال می‌کند. روستوف از قدرت دفاعی خوبی برخوردار است. این تیم برنامه مشخصی برای بازی‌اش دارد و دفاعی که نفوذ به آن سخت است. علاوه بر این روستوف خط حمله‌ای دارد که در آن بازیکنان سرعتی و خطرناکی حضور دارند. به نظر من روستوف تیم خطرناکی است چون می‌داند که چه کاری می‌خواهد انجام دهد.

سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو در پاسخ به سؤالی دیگر درباره مقایسه میان روستوف و روبین کازان، تیمی که سال 2013 در لیگ قهرمانان اروپا شرکت داشت نیز گفت: این تیم با روبین کازان 2013 فرق دارد. اگرچه دو تیم کادر فنی یکسانی داشته‌اند (اشاره به قربان بردیف که سال 2013 سرمربی روبین کازان بود و اکنون مدیرفنی روستوف است) اما بازیکنان این دو تیم با هم فرق دارند.

سیمئونه در ادامه از حضور فرناندو تورس در ترکیب اصلی اتلتیکومادرید برای بازی برابر روستوف خبر داد و از روند پیشرفت بازیکنان جوان تیمش تحت هدایت خودش ابراز خرسندی کرد.

او تأکید کرد: بعضی بازیکنان در سنین کم به اینجا می‌‌آیند، رشد می‌کنند و تبدیل به بازیکنانی حرفه‌ای می‌شوند. بازیکنانی مانند گریزمان و کاراسکو اینجا مَرد شدند. بازیکنانی که ما می‌‌خریم بااستعداد هستند اما اینکه بهتر از چیزی که هستند، شوند به خودشان بستگی دارد، به میزان پیشرفت‌شان در بُعد فیزیکی و تاکتیکی و تیم ما اینگونه پیشرفت می‌کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت