پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24119 28 مهر 1395 ساعت [ 16:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین استقلال

در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال، مربیان و بازیکنان در رابطه با استعفای وزیر ورزش و جوانان صحبت کردند. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل سایپا ساعت 12 امروز (چهارشنبه) در زمین شماره دو آزادی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد. * خسرو حیدری […]

در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال، مربیان و بازیکنان در رابطه با استعفای وزیر ورزش و جوانان صحبت کردند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل سایپا ساعت 12 امروز (چهارشنبه) در زمین شماره دو آزادی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

* خسرو حیدری و امید نورافکن غایبان تمرین بودند. حیدری به دلیل مصدومیت به احتمال زیاد بازی با سایپا را از دست خواهد داد.

* مربیان، بازیکنان و عوامل تیم درباره استعفای وزیر ورزش و جوانان صحبت کردند.

* پیمان حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال ساحلی ایران در تمرین استقلالی‌ها حاضر شد و بازیکنان و مربیان از او استقبال کردند. دروازه‌بان‌های استقلال عکس جداگانه‌ای با دروازه‌بان تیم فوتبال ساحلی گرفتند.

* دیگر میهمان تمرینی که پشت درهای بسته برگزار شد، ماهان بغدادی بازیگر جوان سینما و تلویزیون بود. این بازیگر به دلیل مشکل قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفته بود و به همین دلیل مربیان و بازیکنان از او درباره شرایط جسمانی‌اش سوال پرسیدند. در پایان استقلالی‌ها با این بازیگر و پیمان حسینی عکس یادگاری انداختند.

* مهدی رحمتی شب گذشته به همراه امین حاج‌محمدی به عیادت منصور پورحیدری رفته بودند که در این زمینه با برخی از بازیکنان صحبت کردند.

* بازیکنان خودشان را زیر نظر استیو جونز گرم کرده و سپس کارهای تاکتیکی را انجام دادند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت