خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اینترمیلان / دی‌بوئر: ماجرای ایکاردی اوضاع و احوال اینتر را آشفته کرده است
de boer

دی‌بوئر: ماجرای ایکاردی اوضاع و احوال اینتر را آشفته کرده است

سرمربی هلندی تیم فوتبال اینتر اعتراف کرد جنجال‌های کاپیتان آرژانتینی تیمش جو رختکن نراتزوری را متشنج کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک دی‌بوئر که تیمش یک هفته‌ای است تحت تأثیر درگیری شدید مائورو ایکاردی و هواداران قرار گرفته است، گفت که تیمش از این وضعیت ضربه می‌خورد.

دی‌بوئر در کنفرانس خبری پیش از مصاف تیمش برابر ساوتهپمتون در دور سوم بازی‌های مرحله گروهی لیگ اروپا اظهار داشت: این وضعیت نه به نفع تیم است، نه هواداران و نه باشگاه. در آینده ما باید از رخ دادن اتفاقاتی مشابه این جلوگیری کنیم، چون تمرکز تیم را می‌گیرد. همه ما و نه فقط ایکاردی باید یاد بگیریم که چطور از دامن زدن به چنین ماجراهایی خودداری کنیم.

سرمربی هلندی اینتر همچنین خاطر نشان کرد: برای من خیلی مهم است که هواداران و اعضای کادر فنی روی بازی‌ها تمرکز داشته باشند. از این رو ایکاردی باید از اتفاقاتی که رخ داده است، درس بگیرد، چون او به‌عنوان کاپیتان تیم مسئولیت‌هایی دارد. من فکر می‌کنم که او فهمیده باید برای هواداران و سایر هم‌تیمی‌هایش یک الگو باشد.

دی‌بوئر از زمانی که جانشین روبرتو مانچینی شده است، از سوی رسانه‌های ایتالیایی تحت فشار فراوانی قرار داشته و با وجود پیروزی خانگی تیمش برابر یوونتوس، همچنان انتقادات زیادی از او صورت می‌گیرد.

وی افزود: من بارها و بارها گفته‌ام که سرمربیگری در تیم‌های بزرگی مانند اینتر، آژاکس یا بارسلونا همیشه به معنای تحت فشار قرار گرفتن به هنگام عدم کسب نتایج قابل قبول است. من فکر می‌کنم که دارم کارم را به خوبی انجام می‌دهم و تنها کاری که از دستم برمی‌آید، سختکوشی است. به خودم و همکارانم اعتماد دارم، همین‌طور به تیم و مسئولان باشگاه. مسئله داشتن فرصت برای رسیدن به اهداف است. زمانی که شما چهار پنج سال جامی نمی‌برید، طبیعی است که همه سرمربی تیم را تحت فشار قرار دهند.

اینتر فرداشب (پنجشنبه) از ساعت 20:30 به وقت تهران در ورزشگاه جوزپه‌مه‌آتزا به مصاف ساوتهمپتون می‌رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *