پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24131 28 مهر 1395 ساعت [ 18:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مودریچ: اولویت رئال مادرید قهرمانی در لیگ است

لوکا مودریچ بعد از تمدید قرارداد خود با رئال مادرید تا سال ۲۰۲۰، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و با رسانه ها به گفتگو پرداخت. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، قبل از اینکه وی صحبت های خود را آغاز کند، ویدئویی از بهترین لحظات حضور او در مادرید پخش شد و […]

لوکا مودریچ بعد از تمدید قرارداد خود با رئال مادرید تا سال ۲۰۲۰، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و با رسانه ها به گفتگو پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، قبل از اینکه وی صحبت های خود را آغاز کند، ویدئویی از بهترین لحظات حضور او در مادرید پخش شد و سپس او اینطور آغاز کرد:

امروز برای من روز بسیار ویژه ای است. بسیار خوشحال و هیجان زده ام که قراردادم را با رئال مادرید، بهترین باشگاه دنیا، تمدید کرده ام. می توانم قول بدهم که همچنان تمام توان خود را به کار خواهم گرفت و سخت تلاش خواهم کرد تا توقعات باشگاه را برآورده کنم. امیدوارم که در آینده موفقیت بیشتری کسب کنیم. فکر می کنم در طول این ۴ سال به عنوان بازیکن پیشرفت کرده ام. بیشتر از قبل تجربه دارم و باید در همین مسیر ادامه دهم تا به تیم کمک کنم و در دفاع و حمله خوب بازی کنم. باید در همین سطح به کارم ادامه دهم.

مصدومیت:

حس خوبی دارم. روز به روز حس بهتری دارم. به سختی تلاش می کنم تا هر چه زودتر به میادین بازگردم. امیدوارم زودتر بازگردم. حس بهتری دارم اما نمی توانم بگویم که چه زمان در اختیار مربی خواهم بود. این یک تعریف است که می گویند غیبت من در ترکیب تیم حس می شود، اما ترجیح می دهم که دیگران چنین چیز هایی بگویند. این به من اعتماد به نفس می بخشد تا سخت تر کار کنم.

لیگ:

این شاید بهترین ترکیبی باشد که تابه حال در آن بازی کرده ام. ما کیفیت بسیار بالایی داریم و هر پست را شاید دو یا سه بازیکن پوشش داده اند. این ترکیب تحسین برانگیزی است. هنوز قهرمان لیگ نشده ام و امیدوارم که امسال به این هدف دست پیدا کنم. می توانید بگویید که این اولویت ماست چون برای باشگاهی مثل رئال مادرید ۴ سال بدون قهرمانی در لیگ مدت زمانی طولانی است. این به معنی آن نیست که نمی خواهیم قهرمان اروپا و جام حذفی و تمام تورنمنت هایی که در آن حضور داریم شویم.

بدترین خاطره من مصدومیت سال ۲۰۱۴ بود، و بهترین خاطره همیشه مربوط به قهرمانی ها می شود و البته اولین روز حضور در رئال مادرید. اگر قرار باشد یکی را انتخاب کنم، اولین قهرمانی در چمپیونزلیگ را انتخاب می کنم [لا دسیما] که بسیار ویژه بود.

انتقال به رئال مادرید:

زمانی در تاتنهام فرا رسید که باید تغییر ایجاد می کردم تا پیشرفت کرده و به عنوان بازیکن رشد کنم. همیشه به خودم اطمینان داشته ام. به کیفیت خودم شک نداشتم و می دانستم که با تلاش روز مره در تمرینات و بازی ها دیر یا زود اینجا موفق خواهم شد. شروع خوبی نداشتم، اما هرگز باور به خود را از دست ندادم. من به بزرگترین باشگاه دنیا آمده بودم و انتظارات بسیار بالا بود.

زیدان:

از اولین روزی که او به عنوان سرمربی تیم اصلی انتخاب شد، رابطه بسیار خوبی با هم داشته ایم، هرچند زمانی که او دستیار آنچلوتی بود هم رابطه فوق العاده ای داشتیم. می دانم که او چه چیز هایی از من می خواهد و سعی می کنم کار هایی که می خواهد را انجام دهم. هر روز و در هر جلسه تمرینی، و حتی زمانی که مصدوم هستم، من را حمایت می کند و من قدردان این حمایت ها هستم.

بازنشستگی:

امیدوارم که این آخرین تمدید قرارداد من نباشد. می خواهم در رئال مادرید بازنشسته شوم و با این تمدید قرارداد به چالش خود نزدیک تر می شوم، اما این به خیلی چیز ها بستگی دارد. به نوع احساس من، و اینکه چه کمکی می توانم به تیم بکنم… اما هدف من بازنشستگی در این تیم است.

مشکلات جسمانی:

نگران نیستم، وقتی که مصدومیت های خود را تجزیه و تحلیل می کنم، می بینم که با قدرت بیشتری بازگشته ام. چیز هایی که من پشت سر گذاشته ام، ممکن است در فوتبال رخ دهد. حس خوبی دارم و خیلی مراقب خودم هستم، و نگران بالا رفتن سن نیستم. حس خوبی دارم. شاید افرادی باشند که فکر کنند من در ۳۱ سالگی پیر شده ام، اما حس بسیار خوبی دارم و در این سن بهترین فوتبال خود را ارائه می کنم.

آینده:

به اینکه بعد از پایان دوران بازی چه کار خواهم کرد، فکر نکرده ام. هنوز راه زیادی در پیش است. اما دوست دارم که همچنان در ارتباط با فوتبال باشم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت