پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24134 28 مهر 1395 ساعت [ 22:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن پرسی: منچستر یونایتد خانه من است

فن پرسی، الدترافورد را خانه خود می داند. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، رابین فن پرسی مهاجم هلندی فنرباغچه پنج شنبه شب بار دیگر به الدترافورد بازخواهد گشت، او با تیم ترکیه ای، به مصاف یونایتد خواهد رفت. او که با یونایتد قهرمان لیگ برتر شد، این تیم را خانه خود می داند: بازگشت […]

فن پرسی، الدترافورد را خانه خود می داند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، رابین فن پرسی مهاجم هلندی فنرباغچه پنج شنبه شب بار دیگر به الدترافورد بازخواهد گشت، او با تیم ترکیه ای، به مصاف یونایتد خواهد رفت. او که با یونایتد قهرمان لیگ برتر شد، این تیم را خانه خود می داند:

بازگشت به ورزشگاه موقعیت خاصی برای من است، همچنین بازی خاصی برایم است. می دانم که منچستر یونایتد می خواهد در لیگ قهرمانان باشد ولی اکنون آن ها در لیگ اروپا حضور دارند و باید با آن کنار آیند. گروه خاصی برای من در لیگ اروپا رقم خورده است. در بازی قبل، مقابل یکی دیگر از تیم های سابقم به میدان رفتم و این بار مقابل یونایتد بازی خواهم کرد.

اکنون من برای فنرباغجه بازی می کنم و تلاشم برای موفقیت این تیم است، اما در هر صورت بازی خاصی برای من مقابل تماشاگران یونایتد و در ورزشگاهی عالی مثل الدترافورد، خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت