پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24136 28 مهر 1395 ساعت [ 22:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: جایگاه هیچ کس در تیم تضمین شده نیست

مورینیو در مورد شرایط تیمش پیش از دیدار با فنرباغچه صحبت کرده است. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستر یونایتد بعد از تساوی در دیدار مقابل لیورپول، پنج شنبه شب در الدترافورد میزبان فنرباغچه است، ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد در آستانه آخرین دیدار تیمش در دور رفت مرحله گروهی، در کنفرانس مطبوعاتی […]

مورینیو در مورد شرایط تیمش پیش از دیدار با فنرباغچه صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستر یونایتد بعد از تساوی در دیدار مقابل لیورپول، پنج شنبه شب در الدترافورد میزبان فنرباغچه است، ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد در آستانه آخرین دیدار تیمش در دور رفت مرحله گروهی، در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت:

جایگاه هیچ کس در ترکیب تیم تضمین شده نیست، حتی پوگبا و زلاتان. داستان چلسی یازده سال قبل، متفاوت است، اوضاع لیگ برتر و شرایط فرق داشت. اکنون هیچ کس و هیچ تیمی شرایطش تثبیت شده نیست.

از همکاری دوباره با زلاتان خوشحالم، او همان چیزی را به تیم اضافه می کند که دقیقاً به آن نیاز داریم و از زلاتان می خواهیم. بسیار مایه خوشبختی است که بعد از حدود ۵-۶ سال دوباره با او فرصت همکاری پیدا کرده ام، او همان روحیه رقابت، اشتیاق و جاه طلبی گذشته را دارد. از حضور او در تیم بسیار خوشحالم. زلاتان از نظر بدنی کاملاً اماده است و همیشه آماده بازی است، تاثیر او در رختکن کاملاً مشخص است و بازیکنان جوان به چنین بازیکنی نگاه می کنند و از او الگو می گیرند.

خوشبختانه مشکل مصدومیت مخیتاریان حل شده است، او مدت زیادی مصدوم بود ولی حالا شرایط بازی پیدا کرده است. هنریک اخیراً با تیم تمرین کرده و مشکلی نداشته است. تایید نمی کنم که در بازی پنج شنبه شب بازی خواهد کرد. ولی زمان آن فرا رسیده که خود را نشان دهد و به همان فرمی برسد که همه از او انتظار داریم.

در مقابل فنرباغچه با تیمی به زمین می رویم که بتواند پیروز میدان شود. اگر با تیمی خوب و قوی بازی نکنیم، شانسی برای برد نخواهیم داشت. نمی توانم ترکیب تیم را فاش کنم، ولی می توانم بگویم که شاو بازی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت