پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 24164 29 مهر 1395 ساعت [ 10:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازی تدارکاتی ایران – عراق تایید نشده لغو شد !!!

دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و عراق به خاطر مخالفت راضی شنیشل، سرمربی عراقی‌ها لغو شد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، دیدار تدارکاتی تیم های ملی ایران و عراق که قرار بود ۱۹ آبان ماه سال جاری در امارات برگزار شود، با مخالفت راضی شنیشل، سرمربی […]

دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و عراق به خاطر مخالفت راضی شنیشل، سرمربی عراقی‌ها لغو شد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، دیدار تدارکاتی تیم های ملی ایران و عراق که قرار بود ۱۹ آبان ماه سال جاری در امارات برگزار شود، با مخالفت راضی شنیشل، سرمربی تیم ملی عراقلغو شد.

محمد خلف، مدیر اطلاع‌رسانی فدراسیون فوتبال عراق با تایید خبر لغو  بازی با ایران گفت: فدراسیون فوتبال ایران درخواستی را مبنی بر برگزاری دیدار تدارکاتی در تهران به جای شهر  ابوظبی در امارات ارائه داد که در این زمینه با راضی شنیشل مشورت کردیم، اما او مخالفت کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: سرمربی تیم ملی عراق خواستار برگزاری بازی تدارکاتی با ایران در کشور امارات بود. اردوی آماده‌سازی عراق از ماه آینده میلادی در قطر برپا خواهد شد و تنها دیدار تدارکاتی ما پیش از آغاز هفته پنجم مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر اردن در شهر امان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت