خانه / خبرهای فوتبال خارجی / گواردیولا :رو اشتباهات فردی باختیم
pep-guardiola man-city

گواردیولا :رو اشتباهات فردی باختیم

سرمربی منچستر سیتی اعتقاد دارد اشتباهات فردی باعث شکست سنگین تیمش مقابل بارسلونا شده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از شکست ۴-۰ مقابل بارسلونا در هفته سوم لیگ قهرمانان عنوان کرد تیمش تا اخراج کلودیو براوو عملکرد خوبی ارائه کرد اما پس از ده نفره شدن دیگر شانسی برای کسب نتیجه در نیوکمپ نداشته است.

گواردیولا به نقل از آس پس از بازی به خبرنگاران گفت:

ما سعی کردیم شجاع باشیم و بازی خودمان را بکنیم. موقعیت هایی داشتیم. شما نمی توانید بدون گلزنی بارسلونا را شکست دهید. قضیه به همین سادگی است. اشتباهات فردی به ما ضربه زد؟ براوو، فرناندینیو. بله فکر می کنم این اشتباهات روی نتیجه تاثیر گذاشت اما این بخشی از فوتبال است. از بازی در گلاسکو شرایط اینگونه بوده است. در مقابل اورتون دو ضربه پنالتی از دست دادیم.

در این سطح بازی با یک یار کمتر دشوار است. ما با تیم بسیار خوبی که شخصیت عظیمی دارد رقابت کردیم. ما برای گلزنی به اندازه کافی موقعیت خلق کردیم اما پس از ده نفره شدن بازی تمام شد. باید شرایط را تغییر دهیم اما از بازیکنانم خواستم با شخصیت بازی کنند و آن ها این کار را کردند. پس از گل نخست بارسا ما برای دقایقی گیج شدیم اما هنوز در بازی بودیم. ما توپ را داشتیم، پرس می کردیم و موقعیت ایجاد می کردیم اما از آن ها استفاده نکردیم.

آگوئرو روی نیمکت نشست چون ما به دنبال یک یار اضافه در خط هافبک بودیم. با او صحبت کردم و همه چیز خوب بود. این تصمیم را ظهر چهارشنبه گرفتیم.

با براوو صحبت کردم، او ناامید است اما از این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد. تا اخرین روز دوران مربیگریم سعی می کنم تیمم بازی را از دروازه بان آغاز کند. زمانی که خوب بازی می کنیم، به این خاطر است که کار را از دروازه بان آغاز کردیم. براوو باتجربه است و یکی از بهترین دروازه بانان ۱۰ سال اخیر محسوب می شود. من هیچ شکی نسبت به توانایی های او ندارم. او ناامید شده اما از این اتفاق درس می گیرد.

نخستین باری نیست که مسی چنین عملکردی از خودش نشان می دهد.

هنوز سه بازی دیگر در این گروه باقی مانده است. ما قبل از شروع مرحله گروهی گفتیم برای صعود به چهار پیروزی نیاز داریم و هنوز سه بازی دیگر باقی مانده است. باید ببینیم شرایط چگونه پیش می رود. از ابتدا می دانستیم در گروه دشواری قرار داریم. حالا باید روی بازی با ساوتهمپتون تمرکز کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *