خانه / خبرهای فوتبال خارجی / زمانبندی پخش تلویزیونی / برنامه پخش زنده بازی های لیگ اروپا 2016/17 هفته سوم 29 مهر
tv

برنامه پخش زنده بازی های لیگ اروپا 2016/17 هفته سوم 29 مهر

سایت تیفوسی : برنامه پخش زنده بازی های امشب لیگ اروپا به شرح زیر است :

منبع : اعلام برنامه  ورزشی عصر جوان


لیگ اروپـــــا…………………………………………………… …UEFA Europa League

مرحله گروهی (هفته سوم)
اینتــر (ایتالیا) – ساوتهمپتون (انگلیس)

ساعت 20:30 از :

beIN Sports MENA 1 HD
beIN Sports MENA 11 HD

#######
سلتاویگو (اسپانیا) – آژاکس (هلند)
ساعت 20:30 از :

beIN Sports MENA 3 HD
beIN Sports MENA 17 HD
Canal+ Sport HD Poland

#######
سالزبورگ (اتریش) – نیس (فرانسه)

ساعت 20:30 از :

beIN Sports France 1 HD
beIN Sports MENA 6 HD

#######
هاپوئل بیر شوا (اسرائیل) – اسپارتا پراگ (جمهوری چک)
ساعت 20:30 از :

؟؟؟؟؟؟

#######
اسلوان لیبریچ (جمهوری چک) – فیورنتینا (ایتالیا)

ساعت 20:30 از :

beIN Sports MENA 4 HD
nSport+ / HD

#######
قره باغ (آذربایجان) – پائوک تسالونیکی (یونان)

ساعت 20:30 از :

Idman TV

#######
استاندارد لیژ (بلژیک) – پاناتینایکوس (یونان)

ساعت 20:30 از :

beIN Sports MENA 2 HD

#######
کراسنویار (روسیه) – شالکه 04 (آلمان)

ساعت 20:30 از :

؟؟؟؟؟؟

#######
شاختاردونستک (اوکراین) – خنت (بلژیک)

ساعت 22:30 از :

Futbol 1 Ukraine / HD
Kanal Ukraine / HD

#######
استوابخارست (رومانی) – اف سی زوریخ (سوئیس)

ساعت 20:30 از :

beIN Sports MENA 12 HD
RSI La 2 HD
RTS Deux HD
SRF Zwei HD

#######
عثمانلی اسپور (ترکیه) – ویارئال (اسپانیا)

ساعت 20:30 از :

beIN Sports MENA 10 HD
Canal+ Sport 2 HD Poland
TRT 1 / HD

#######
کونیااسپور (ترکیه) – اسپورتینگ براگا (پرتغال)

ساعت 20:30 از :

؟؟؟؟؟؟

#######
سنت اتین (فرانسه) – قابالا (آذربایجان)

ساعت 22:35 از :

beIN Sports France 1 HD
beIN Sports MENA 6 HD
Idman TV
W9 HD
W9 Suisse HD

#######
ماینتز (آلمان) – اندرلخت (بلژیک)

ساعت 22:35 از :

beIN Sports MENA 5 HD
Sport 1 Germany / HD

#######
منچستریونایتد (انگلیس) – فنرباغچه (ترکیه)

ساعت 22:35 از :

beIN Sports France 2 HD
beIN Sports MENA 1 HD
beIN Sports MENA 11 HD
Canal+ Sport HD Poland
شبکه ورزش سیما (فقط از اینتلست 902 و دیجیتال زمینی)

#######
داندالک (ایرلند) – زنیت سن پترزبورگ (روسیه)

ساعت 22:35 از :

beIN Sports MENA 12 HD

#######
رم (ایتالیا) – آستریا وین (اتریش)

ساعت 22:35 از :

beIN Sports MENA 4 HD
TV8 Italia / HD

#######
فاینورد (هلند) – زوریا (اوکراین)

ساعت 22:35 از :

beIN Sports MENA 2 HD
Futbol 2 Ukraine / HD

#######
المپیاکوس (یونان) – آستانه (قزاقستان)

ساعت 22:35 از :

beIN Sports MENA 7 HD

#######
ریسنگ خنک (بلژیک) – آتلتیک بیلبائو (اسپانیا)

ساعت 22:35 از :

beIN Sports MENA 3 HD
beIN Sports MENA 17 HD
Canal+ Sport 2 HD Poland

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *