خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / قلعه نویی: 20 سوت اشتباه به ضررمان زده شد

قلعه نویی: 20 سوت اشتباه به ضررمان زده شد

سرمربی تیم تراکتورسازی اعتقاد دارد تیمش با اشتباهات بچگانه از پیروزی مقابل فولاد بازمانده است.

به گزارش “ورزش سه”، امیر قلعه نویی، سرمربی تراکتورسازی بعد از تساوی دو بر دو تیمش مقابل فولاد در نشست خبری حاضر شد و به پرسش های خبرنگاران درباره بازی امروز پاسخ داد. صحبت های قلعه نویی در ادامه آمده است:
روی اشتباهات بچه گانه گل خوردیم
بازی خوبی به نمایش گذاشتیم؛ به خصوص در نیمه دوم یکی از بهترین بازیهایمان را انجام دادیم اما متاسفانه در این بازی روی دو اشتباه بچه‌گانه گل خوردیم. معتقدم دو گلی که برای فولاد به ثمر رسید حتی 30 درصد موقعیت گل هم نبود.
بازیکنان حریف خود را روی زمین می انداختند
در نیمه دوم از زمان ورود کرار بازی زیبا و روانی را انجام دادیم اما موقعیت‌هایمان تبدیل به گل نشد. تا می‌آمدیم شکل حمله به خود بگیریم بازیکنان حریف خود را روی زمین می‌انداختند. فکر می‌کنم داور باید هفت، هشت دقیقه وقت اضافه می‌گرفت.
20 سوت اشتباه به ضررمان زده شد
بحث کارشناسی داوری را به کمیته داوران واگذار می‌کنم اما این داور در این فصل دو بار برای ما سوت زده و هر دو بار اشتباه داشته است. در صحنه پنالتی اعتراضی به داور نداشتم اما در سوت‌های وسط زمین 20 سوت اشتباه برای ما زده شد. معتقدم بعضی‌ها می‌خواهند با این حرکت … (قلعه‌نویی حرف‌هایش را در این بخش ادامه نداد).
روز طالب لو بود
باید فیلم قضاوت داور را ببینند تا در خصوص او تجدیدنظر کنند. به هر حال همانطور که گفتم در نیمه دوم بازی خیلی خوبی انجام دادیم اما امروز روز وحید طالب‌لو بود. تا تیم ما شکل می‌گرفت آهنگ بازی را به هم می‌زدند. البته نباید به شکل بازی آنها ایراد گرفت.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *